Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Istenhegyi géndiagnosztikai...

Istenhegyi géndiagnosztikai centrumban időpontkérésnél lehet választani melyik orvoshoz szeretnék menni vizsgálatra?

Figyelt kérdés
Második trimeszteri ultrahangra szeretnék majd oda menni,és igazából 2 orvost ajánlottak akit szívesebben válsztanék.Felajánlják a válsztási lehetőséget vagy külön kell kérni kihez szeretnék bejutni?

szept. 2. 09:29
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

2es vagyok

Én is Bátorfi doktor úrhoz szoktam járni genetikaira. Egy nagyon jó fej doki, mindent megnéz. Egyik időpontunk csúszott vagy 40 percet mert (szerintem) egy problémás terhességet nézett. Miután engem megvizsgált még egyszer visszahívta őket. Nagyon alapos, ha bármi van rászánja az időt.

szept. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!