Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhességi teszt ki tudja...

A terhességi teszt ki tudja mutatni 10 nap után a várandóságot?

Figyelt kérdés

Vagy ha esetleg nem, akkor mennyit kell vele várni?

28 napos a ciklusom, jövő hónapban kell, hogy meg jöjjön, de ha nem jön meg csak a menstruáció után várhatok megbízható eredményt?


aug. 29. 15:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
13%
Van már azért pár teszt, ami az esedékes előtti 6.napon kimutatja, ha ezen a 6 napon belül vagy, már megpróbálhatod a tesztelést.
aug. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát meg próbáltam 2x, de nem pozitív, nem azzal az érzékeny tesztel csináltam, hanem az átlagossal
aug. 29. 15:32
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Mitöl számított 10 nap?

A vérzés kimaradása után 10 nappal igen, az aktus után ennyivel nem.

aug. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Az aktus után. De köszönöm a válaszokat.

Kb mennyit kellene még várni vele?

aug. 29. 15:34
 5/12 anonim ***** válasza:
26%

Le lehet pontozni, attól még tényszerű, amit leírtam.

Korai tesztelésnél 10-eset használunk, 20-as csak a késés után mutatja ki.

Az aktus ideje meg nem mérvadó ilyen szempontból...

aug. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%

Azért pontoznak le, mert hiába van az írva a tesztre, nincs az a teszt ami 8.dpon pozi lenne. 9.dpo-n már gyakran előfordul 10-es teszteknél, hogy mutatja.



Nekem 10.dpo az amikor mindig egyértelmű pozik a 10-es tesztek.



Kérdező, mensi elmaradás előtt nem javasolt 25-ös érzékenységű tesztet használni, mert sokaknak ilyenkor még csak derengeni sem szokott rajta semmi, nagyon max 2 nappal hamarabb. 10 -es teszt javasolt, facelle vagy predictor early, de azokat is jobb 12.dpo-n csinálni, ha akkor negatív, szinte biztos, hogy nincs terhesség. Aktus után 14 nappal érdemes tesztet próbálni, ha tegyük fel pont másnap volt ovu. Aktus után 19 nappal pedig bármelyik teszt pozi lesz terhesség esetén.

aug. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
93%
Ha aktus napjan volt pont az ovu akkor halovanyan de lehet.. de hat ezt orvosi nyomonkovetessel is necces eltalalni
aug. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
70%

6

Ne beszélj hülyeséget

Nekem fix,követett ovu után 8.dpo pozi lett egyértelműen délutáni vizeletböl is. Sok mindentől függ higy kinek mikor mutatja ki

aug. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

#1 és #5 vagyok.

Nekem az esedékes előtt 5 nappal pozitív volt a teszt, 28 napos ciklussal.

De nyilván kitalálom...

aug. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól még, hogy előfordul, ez nem átlagnak számít, nem is gyakori, sőt...de mindegy is aki, babát szeretne úgy is tesztel napokig, a lényegen nem változtat, mensi elmaradás előtt egy teszt sem jelent biztosat.
aug. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!