Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma voltunk 20. Heti, második...

Ma voltunk 20. Heti, második trimeszteri genetikai vizsgálaton! Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Kevés a magzatvízem, több vizet kell innom! De ez miatt nem tudott mozogni a baba, és a kisagya visszanaradt a fejlődésbe! Azt kaptam a dokitol, hogy kérjünk az istenhegyibe időpontot, és ott megnézik ujra! Aggaszt, hogy lesz ebbol problémaja a babának, vagy hogy utána fejlődik a korához?


Csatolok képet:


[link]



aug. 15. 19:30
 1/7 anonim ***** válasza:
92%

Miben segítsünk? Hát ott volt az orvos, mész tovább másikhoz.

Azért vannak, hogy ők segítsenek.

Kell legyen érzelmi tartalékod, hogy ne rottyanj meg ennyire.

Nem terhelhetsz meg idegeneket felelősséggel. Most írjuk le harmincan, hogy ne aggódj, minden rendben lesz, attól megnyugszol. De ha nem? Nem ismerünk, nem lehet tudni.

Tudom, ez biztos sokaknál kiveri a biztosítékot, de az igazság akkor is ez.

aug. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%

A kérdésre a választ nem tudom, úgyhogy inkább egyeshez szolnek:

"Kell legyen érzelmi tartalékod, hogy ne rottyanj meg ennyire."

Mennyire rottyant meg? Kiírt egy teljesen normális kérdést, hátha valakinek van tapasztalata. Erre való ez az oldal.


"Nem terhelhetsz meg idegeneket felelősséggel"

Nem terhelt senkit semmivel, felelősséggel pláne nem. Valaszolnod se kell, nem is értem minek írtál.

aug. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%

Őszinte választ vársz?


Az, hogy mennyi vizet iszol, nem befolyásolja a magzatvíz mennyiségét, nem is tudom, miért mondták neked ezt a hülyeséget.


Az agy sem fejlődik ilyen miatt lassabban. Itt valami más gond lesz. Lehet, hogy nem komoly, de mi ezt innen nem tudhatjuk. Nem véletlenül küldtek el egy normális ultrahangos helyre.

aug. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én azonnal kérnék magzatvíz mintavételre időpontot. Ha nem a három leggyakoribb genetikai rendellenessége van a babànak (Edwards, Patau, Down kór) akkor több hét is lehet mire megjön az eredmény. Terhesség megszakítást pedig csak betöltött 24. Hét előtt!! csinálnak. Reméljük, hogy semmi baja nincs, de azért ez nem hangzik jól. Én nem kockáztatnèk.
aug. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem a magzatvíz a baj. Nekem is colt egy ponton kevesebb és semmi baja nem volt tőle a gyereknek. Nekem is ezt mondták igyak sok vizet 😅 Amúgy a szénhidrátbevitel tudja valamennyire befolyásolni, legalábbis nálam az volt a gond. Cukros voltam 160g diétán, de túl szigorúan tartottam, elkezdtem több szénhidrátot enni és szépen helyrejött,ugynígy terhességi cukornál a sok szénhidrát miatt lehet több a magzatvíz is.
aug. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%

Elottem szolohoz csatlakoznek.. minel hamarabb genetikai szurest csinaltatnek hogy van e barmifele betegseg.


Nekunk fontos lenne...mert hiaba sokat vartunk a babara szandekosan nem szeretnenk beteg babat ha kilehet szurni

aug. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Volt szürés trisomy, minden rendben, negativ! Onnan meg is tudtuk hogy kislány! Köszönöm a válaszokaz
aug. 17. 14:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!