Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 20 hetes genetiaki ultrahang...

A 20 hetes genetiaki ultrahangon azt mondta az orvos, hogy inkább kislánynak látja, de ne vegyük 100%-nak. Nektek mit mondtak ezen a vizsgálaton és végül milyen nemű lett a babátok?

Figyelt kérdés

júl. 31. 09:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Nálunk már az első genetikain látszott, hogy fiú, így nekem nagyon fura, ha meg 20 hetesen sem látják.
júl. 31. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%

31 hetesen tudták biztosra megmondani addig takargatta magát 🤷‍♀️


2. Genetikain "hát szerintem inkább lány" volt az orvos válasza.

Végül úgy néz ki tényleg lány lesz 💝

júl. 31. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még 24. és 28. héten is mást láttak, így én addig semmit sem vettem, csak bútort meg semleges színű pelenkázó lapot. Fiú - lány -fiú... Végül lány lett.
júl. 31. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk a 3. gyerek volt az első genetikai uh-n talán fiú, 20 hetesen biztos lány, a harmadikon biztos fiú. Fiú lett ő is mint a két nagy tesó. 🙂
júl. 31. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem első genetikain már megmondták, hogy fiú, majd nifty meg is erősítette. Holnap megyek második babával az első genetikaira, kíváncsi vagyok meg tudja e mondani, itt is lesz nifty.
júl. 31. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
68%
Nekem a lányom szülőszobai meglepetés volt.Addig egyetlen ultrahangon sem mutatta meg magát,mindig úgy feküdt,hogy valamivel takarta azt a részt.2010-ben született,azóta nyilván fejlődött a technika is,de előfordulnak most is ilyen esetek. Ha tudni akarod, akkor menj el egy babamozira,ott van idő arra,hogy ezzel foglalkozzanak,sokáig nézegessék,próbálkozzanak akkor is,ha takargatja magát.
júl. 31. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a 12. héten 99%ra mondta az egyik orvos, hogy fiú. A másik három napi múlva azt mondta, talán kislány, de csak talán(nem takarta magát, csak kevésbé jó géppel nézte). A huszadik héten már egyértelműen fiúnak mondta ő is. A Nifty szerint is kisfiú.
júl. 31. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A kisfiam az első genetikain megmutatta hogy fiú.Most a második gyereknél az első genetikain kislányt tippeltek aztán 16hetesen a magán nőgyógyász ránézett és 100% kislányt mondott majd a második genetikain ismét kislányt mondtak.
júl. 31. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

1. gyerek 18 hetesen 100%-ra látták, hogy fiú és az lett.


2. gyerek 18 hetesen talán lány és az lett, de biztosra a következő genetikain mutatta magát (4d babamozin is elbújt).


3. gyerek 18 hetesen 100% fiú. 20 hetes vagyok, legközelebb kedden megyek orvoshoz. Szerintem fiú lesz, ugyanez az orvos mondta az 1. gyereknél is.

júl. 31. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

1. gyerek: Végig takarta. Utolsó UH-n a doki azt mondta, 90% kislány.

Igaza lett.


2. gyerek: 24 hetesen 4D-n 100% kislány. Így lett.


3. gyerek: 14 hetesen 4D-n nagy valószínűséggel kislány, 2.genetikain 100% kislány. Bejött.


4. gyerek: 1.genetikain mondták, hogy fiú. 16 hetesen voltunk 4D-n, először kétes volt, végefelé ott is megmutatta. 19 hetesen szintén fiút mondtak.

Most 21 hetes vagyok.

júl. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!