Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Általában nőgyógyász végzi a...

Általában nőgyógyász végzi a babamozit?

Figyelt kérdés
Egy magán egészségügyi centrumba mennénk 5d babamozira, tehát nem kimondottan nőgyógyászhoz. Ilyen helyeken általában mi a jellemző, szonográfus van, vagy nőgyógyász a babamozin? Tudom, tudom, elég hülye kérdés, csak az adott helyen van egy olyan nődoki is, akihez nem szeretnék menni. Már lefoglaltam az időpontot, utána néztem, hogy ő is ott van. Viszont van külön szonográfus is elvileg ezen a helyen, akkor gondolom inkább ő szokta ezt csinálni, nem?

júl. 26. 23:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Általában szonográfus végzi.
júl. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan kifejezetten csak ultrahangvizsgálatokkal foglalkozó centrumban voltam, de szonográfus volt mindenki, nem nőgyógyász.

Sőt, az első, vetéléssel végződő terhességemnél a nőgyógyászom a missed ab megállapítása miatt a vele együtt dolgozó szonográfushoz hívott vissza, mondván ő ért igazán ehhez.

Szóval ha nőgyógyászati vizsgálatokkal is foglalkoznak ott, akkor szerintem azt csinálja ez a doki, az UH pedig szinte tuti, hogy a szonográfusok hatásköre.

De fel is hívhatod őket... vagy esetleg olvass véleményeket a neten, hátha abból is kiderül.

júl. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%
Szonográfus végzi ezeket. Még nem hallottam, hogy nőgyógyász csinálná. 2x voltam ilyenen, ott is mindig szonográfus volt.
júl. 27. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én olyan helyen voltam kétszer is, ahol nőgyógyászati rendelés nem is volt. Szonográfus csinálta mindig.
júl. 27. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én nőgyógyásznál voltam mindkét terhességem alatt. De ő alaposan megnézett, nem csak "moziztunk". Vmelyik nőgyógyásznál van erre lehetőség, de vhol csak szonográfus csinálja.
júl. 27. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is szonográfus.
júl. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Rákerestem facebookon is a helyre és ott is írják a nevét a hölgynek, hogy ki végzi, és a szonográfus az, szóval tényleg így van.
júl. 27. 10:17
 8/8 anonim ***** válasza:
Békéscsabán nógyógyász csinálja :). Vagy is van egy ilyen rendelés ezt onnan tudom hogy a dokit ismertem mar mint nogyogyasz es most hogy kerestunk babamozis helyet igy tudtuk meg hogy o csinalja
júl. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!