Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt fájdalmas...

Terhesség alatt fájdalmas együttlét?

Figyelt kérdés
Ide írok, mert így a témában semmi érdemlegeset nem találtam, hátha más is volt így. 2. babával vagyok várandós, jelenleg a 4. hónapban. Egy ideje ha együtt vagyunk a párommal utána nagyon erős égető érzés marad, mintha dörzspapírt használtam volna...Teljesen egészséges vagyok, sem fertőzésem nincsen, se semmi....Volt vlki hasonlóan? Eddig sosem éreztem ilyesmit, első terhességnél sem, sem együttlét közben..Mindig csak utána.
júl. 25. 09:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát nekem se mindig kellemes, mióta terhes vagyok (az elejét nem tudom, el voltunk tiltva a 16. hétig kb). Most 23. hétben vagyok, de sokkal kevesebbszer is kívánom, és utána sokszor olyan, mintha ki lennék kicsit dörzsölve. Mondjuk pár óra után elmúlik, nem fáj. Pedig nagyon óvatos a férjem, és ha valaki szex terén szerencsés típus, akkor az én vagyok/voltam (nem akarom részletezni, de nagyon könnyen és élvezetesen ment mindig is). Gondolom a hormonok szórakoznak. Esetleg síkosító, hátha akkor kevésbé dörzsöl?
júl. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen. Az első terhességem is ilyen volt.

Síkosító ide vagy oda, borzasztóan fáj.

júl. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem más fájdalom érzetem van, de sajnos ez odáig fajult, hogy semmilyen formában nem esik jól a szex. Ez van, ez most egy ilyen időszak. Viszont mivel második terhesség, tudom hogy ez el fog múlni és remélem ugyanolyan libidóval robban vissza az életünkbe majd a szexualitás, mint az első után. :D
júl. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Első 2 terhességem alatt elejétől a végéig teljes szex tilalom volt komplikációk miatt.

A harmadiknál végre nem állt fent az előző komplikációk, erre fél időtől kb nekem sem esett volt jó sehogy sem, ugyan ezen okok miatt. 🤦

júl. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ooo basszus...látom akkor nem vagyok ezzel egyedül🤦🏼‍♀️Sikosítót még nem probáltuk, őszintén semmi szükségét nem láttam..:D de megpróbáljuk. Nekem is 2. baba de ez vlmi nagyon új..
júl. 25. 17:36
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálam is hasonló a helyzet, síkosító picit javít rajta nekem.
júl. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én mondtam a terhesgondozáson és mondta az orvos, hogy lehet gomba miatt is. Canesten combi unot kaptam, és segített :)
júl. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!