Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetes UH-n láttuk a baba...

12 hetes UH-n láttuk a baba nemét mindkét terhességemnél. Szerencsénk volt?

Figyelt kérdés

Mindkettő fiú, de gondolom, ez lányoknál amúgy is lehetetlen, hogy ilyenkor kimondja a doki, hogy kislány. Még először úgy gondoltam, hogy hú, milyen szerencsések vagyunk, hogy láttuk, hiszen ilyet nagyon ritkán hallani, hogy ennyire korán. Másodszor már úgy, hogy nem értem, másoknál miért nem látszik?! A baba forog össze-vissza, muszáj is neki, hogy meg lehessen mérni a koponyát, a magasságot, a tarkóredőt. Én most úgy gondolom, hogy teljesen óhatatlanul úgyis úgy fordul, hogy látsszon (ha fiú). Akkor nekünk a doki ennyire jó (bár a másodiknál a férjem látta meg először, a doki csak később), vagy a berendezése ilyen szuper?

Ti mikor tudtátok meg a baba nemét? És mennyire láttatok részleteket a 12 hetesen? Meg lehetett pl. számolni az ujjait?


2010. nov. 1. 07:14
 1/10 anonim ***** válasza:
62%

Azért mert nem ugy fordul a baba. Ha eltakarja lehet akármilyen szuper gép szuper doki akkor sem látja. Szimplán szerencsétek volt.

Amugy miért érdekel kinél mikor látszik?

2010. nov. 1. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Igen, én azt értem, hogy mit jelent, hogy "nem úgy fordul a baba", de hát nem fordul a baba össze-vissza mindenhogy? Kedves első, neked pl. hogy fordult a baba a 12 hetesen? Mert nekünk 360 fokban mindenfelé, előre-hátra ide-oda. MINDKÉT gyerek. Ezért fura. Mint írtam, először még úgy gondoltam, micsoda kis ficánka! Most már úgy, hogy ez a normális.

Hogyhogy miért érdekel, hogy más mikor tudta meg?? Miért ne érdekelhetne? Ha meg arra gondolsz, hogy hencegni akartam, hát nem így van, mert ez aztán egyáltalán nem a mi érdemünk.

2010. nov. 1. 07:22
 3/10 anonim ***** válasza:
82%

első vagyok. 12 hetesen én direkt nem kérdeztem a nemét csak 18 hetesen akkor viszont elsőre megmondták mind 2x.

Bár lehet hogy nem akartad nekem kicsit hencegőnek tűnnek a soraid....

2010. nov. 1. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Értem, bocsánat, ha úgy tűnt! Az első terhességemnél amúgy a férjem egyáltalán nem akarta tudni a nemét, de hát a 12 hetesen egyszer csak megszólalt a doki, hogy kisfiú! A másodiknál már tudni szerettük volna.
2010. nov. 1. 07:45
 5/10 anonim ***** válasza:
79%
azt viszont tudom hogy 12 hetesen 2 mm volt az ujjperce azt megmértük kíváncsiságból:-) első.
2010. nov. 1. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
:-DD
2010. nov. 1. 08:06
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

A fiuknal elofordulhat, hogy ilyen koran latjak a nemet.

A testveremeknek ket fiuk van es a 12 hetes uh-n mondtak mindketszer a nemuket, ez Debrecenben volt egyebkent.

Te hova jartal uh-ra?

Nekem is ket fiam van, kulfoldon voltam terhes, ott a 20. het elott akkor sem mondjak meg, ha latszik, mert a 24. hetig legalis az abortusz es sajnos nagyon sok olyan szarmazasu el ott, ahol fontos a gyermek neme es kepesek amiatt megszakitani a terhesseget, mert lany lenne a baba. Epp emiatt az allami gondozas kereteben addig tilos megmondani. Maganban nem tudom hogy mukodik, oda nem jartam.

Viszont magyarorszagi latogatasok alkalmaval voltunk dokinal, a nagyobbik fiu nemet 14 hetesen itt mar latta a doki, a kisebbikel 15 hetesen voltunk, ot is latta, hogy fiu.

2010. nov. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

A fiúkat sokkal előbb észreveszik. Mivel kukit keresnek. (:

Nekünk is megmondták, igaz 14 hetesek voltunk és 4D-n. De 15 hetesen megmondták sima UH-n is ami kicsit rossz volt, mert nem kérdezték meg h tudjuk e a nemét vagy h akarjuk e egyáltalán tudni. Csak mondta a nő h gondolom tudják h fiú. Olyan tapintatlanok. És ha valaki nem akarja tudni?

2010. nov. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
A sima UH-on 12 hetesen azt mondta a doki, hogy abból még bármi lehet. Aztán a 16. héten voltunk 4D-n, és ott megmondták, hogy kislány. Szóval ezért nem volt még egyértelmű a 12. héten. :)
2010. nov. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 11+3 hetesen megmondta a dokim, hogy az ikreim egyike fiú, a másik meg valószínűleg lány. Pár nappal később, a 12. heti genetikai uh-n (egy másik doki) magától mondta, hogy egy fiú, egy lány. Igaza lett. :)
2010. nov. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!