Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha korai vetélés miatt veszély...

Ha korai vetélés miatt veszélyeztetett terhes vagyok mikor kell először dokihoz mennem?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok érdekelnének! Ilyenkor korábban kell menni mint normál esetben? Hallottam hogy ilyenkor progit írnak rögtön! Természetesen majd felhívom a dokimat is de szabin van.

júl. 18. 10:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az attól függ, hogy mi volt az oka a vetélésnek. Ha genetikai hiba, akkor nem kell hamarabb orvoshoz menni. Ha progi hiányod van, akkor javasolt. Nekem 2 korai vetélés után derült ki, hogy véralvadási gond van és clexane-t kell szúrnom. A nemvárt napi pozitív tesztnél hívtam az orvost, tehát 4 hét pár naposan mentem hozzá. Kiírta az injekciót és úgy meg is maradt a baba. Szóval a vetélés oka dönti el. De ha úgy nyugodtabb vagy, menj minél hamarabb, csak még nem sok mindent fog látni. Max. 2 hét múlva visszarendel, ahogy engem is.
júl. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az első terhességem korai vetéléssel végződött, a 7.héten szakadt meg.


4 hónapra rá újra teherbe estem, valamikor a 8.héten mentem orvoshoz. Nem írtak fel semmit, de semmi gondom sem volt, leszámítva a szokásos terhes nyavalyákat. Egészséges gyerekem lett.

júl. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Korai vetélés miatt nem vagy autómatikusan veszélyeztetett terhes. 6. hétig nincs szívhang, addig felesleges menni, hacsak nem valami gyógyszer kell.
júl. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyetlen vetélés miatt, panasz nélkül teljesen felesleges a progeszteron, mert nem növeli az élveszületést. Pont elég 7 hét körül orvoshoz menni, nem ezen fog múlni a terhesség sorsa.
júl. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

nekem sem kellett sem elöbb mennem, sem veszélyeztetett nem voltam.

vetélés utáni hónapban lettem újra terhes.

júl. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én missed a után két hónappal estem teherbe, és nem mentem korábban orvoshoz sőt, meg később is mint az előző terhessegkor.

Írt fel az orvos progeszteront, az első három hónapban szedtem, de nem voltam veszélyeztetett terhes.

Probléma mentes terhességem volt

júl. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Megnyugtattatok, köszönöm szépen mindnekinek a választ! Ha nem lesz probléma énis várok. :)
júl. 18. 12:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!