Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Így is mennem kell 12 hetes...

Így is mennem kell 12 hetes uh-ra? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Magán orvoshoz járunk és ő hozza 13hetesen megyek genetikai vizsgálatra, de ettől függetlenül állami kórházba kötelezően mennem kell 12hetes uhra? 10eve szültem és akkor másabbul működtek a dolgok.
júl. 7. 14:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha a magán orvosod megcsinálja a genetikai vizsgálatot akkor nem kell a kórházba is menned.

De sok helyen a magán orvos nem csinálja meg pl nálunk se így a korházba kell mindig menni a kötelező uh-okra.

júl. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
73%
Miért kellene? Ha úgy is elmész magánban, teljesen felesleges.
júl. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Anno kötelező volt elmennem attól hogy volt orvosom.
júl. 7. 14:22
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy csinál-e genetikai ultrahangot. Van akinek igen, van aki nem. Az én orvosom csinált (és a mai napig csinál magánban és államiban is genetikait), sógornőm orvosa nem, neki bekellett mennie.
júl. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
65%
Nem, sőt, nem is szeretik, ha duplázással terheled őket. Én államiba járok terhesgondozásra, kérdezte, hol akarom megcsináltatni, mondtam (magánban). Így a kórházba már nem is adott beutalót.
júl. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
83%
Utolsónak igaza van. Pont eléggé le van terhelve az állami ellátás, nem fognak direkt olyanokkal is foglalkozni, akit megnéztek máshol. Teljesen felesleges.
júl. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
89%
Ha csinál a dokid genetikait, akkor az bőven elég, ha nem csinál, akkor vagy a kórházba, vagy másik helyre magánba, ahol csinálnak. Én 12.hetire másik magán helyre mentem, terhesgondozásra 1 magán dokihoz végig, a többi genetikaira meg a kórházba.
júl. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Józan paraszti ész. Nem az a lényeg, hogy magán v állami. Én végig magán nőgyógyászhoz jártam, de ők nem csinálnak genetikai ultrahangot, ezért a genetikai ultrahangokat a Czeizelben csináltattuk. Nonszensz lenne, ha mindenki elmenne magánba is meg államiba is.
júl. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, a nőgyógyásznak külön képesítés kell, hogy genetikai uh-t csinálhasson. Nem attól függ, hogy magán vagy állami, hanem legyen meg a papírja.
júl. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
84%
Kulon kepesites kell hozza az orvosnak. Ezt tole kell megkerdezned, hogy menj e az allamiba, vagy o is meg tudja csinalni?!
júl. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!