Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet eukaliptuszos fürdősót...

Lehet eukaliptuszos fürdősót használni?

Figyelt kérdés
Minden rendben van a terhességem alatt hála istennek, de most nagyon megfáztam, gyulladt a torkom nem kapok levegőt. Gyógyszereket nem lehet szedni, vettem tetesept fürdősót és gondoltam, hogy 1x 2x beletenném a fürdővízbe. Vagy szimplán csak forralok vizet és inhalálok vele. Árthat? 22 h km.

júl. 5. 17:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha gyulladt a torkod és nem kapsz levegőt, akkor a fürdősó nem sokat fog érni. Ha már természetes gyógymódokban gondolkodsz, akkor a kamilla, a csalán vagy a hagymatea lehet hatásos.

De paracetamolt és algopirynt a terhesség alatt is lehet szedni.

júl. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Lehet gyogyszert szedni. Sot, torokfajasra is lehet hatoanyagos valamit hasznalni, de most meg nem mondom melyiket, talan a tantum verde, de orvost kerdezz errol. Orrspray-bol ugyan nekem csak a tengervizeset ajanlotta az orvos, de itt gyakorin olvastam, hogy szoktak engedelyezni mast is.

Meg van meg ilyen gyogynovenyes italpor, azt is lehet. Inhalalas egyebkent nem rossz otlet, de hogy ertelme is legyen, akkor pl salvus vizzel vagy kamillaval lehet.

júl. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Eukaliptusz radiata mehet, igen. Másfajta eukaliptusz nem.
júl. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!