Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11hét és pár naposan (12....

11hét és pár naposan (12. hét) vagy 12 hét és pár naposan (13. hét) megfelelőbb integrált teszt 1. vizsgálatára menni? 12 hét 5 napos korban nem késő még? Kérjem előbbre az időpontot?

Figyelt kérdés
AZt olvasom több helyen, hogy legoptimálisabb a 12. HÉTEN menni ezen vizsgálatra. A 12. hét még csak 11 hét pár napot jelent. Mutathat mást a vizsgálati eredmény, ha egy héttel később megyek?
2009. jan. 6. 13:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindenképpen a betöltött 12.hét után ajánlatos.
2009. jan. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Mielőtt elmész a tesztre,előtte úgyis kell egy uh-t csináltatni,amiből a doki megállapítja hogy annyi idős vagy-e.Ha esetleg úgy látja akkor sztem mondani fogja,hogy várj egy hetet.

Ettől függetlenül,én úgy tudom,hogy a 11-14. hét között kell megcsináltatni,de tény hogy a legbiztosabb eredményt a 12.heti adja,de ez sem 100%.

Egyébként egyidősek vagyunk,én holnap megyek a 12.heti uh-ra,és pénteken a vérvételre.

2009. jan. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Amikor integrált tesztre időpontot adnak, akkor kiszámolják, hogy neked mikor ideális menned, melyik napon. Legalábbis nálunk így volt a Bolgárkerék utcában. Szerintem egyébként az időpont teljesen megfelelő.
2009. jan. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!