Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi cukorbetegségnél...

Terhességi cukorbetegségnél baj az ha csak napi 3x eszem ?

Figyelt kérdés
Kialakult nálam a terhességi cukorbetegség....napi 5 étkezes helyett 3x eszem,viszont azóta sokkal jobb értéket mérek...Gond az ha csökkentettem az étkezés gyakoriságát?

júl. 1. 22:32
 1/7 anonim ***** válasza:
17%
Én sokszor eszem, de ezen, meg a cukor és a fehér liszt kerülésén kívül kb.semmit nem tartok be. Csak jókat mértem eddig. Holnap megyek dietetikushoz. Kíváncsi vagyok, mit fog mondani.🫣
júl. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen
júl. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Eléggé. 2-4 óránként enni kellene, hogy stabil maradjon a vércukor. Az se jó, ha nagyon leesik.

Ráadásul ha 3 étkezésre osztod el a 160 grammot, akkor az mindháromra jó sok CH. 5 étkezésnél szebben fel lehet osztani. Ha meg nincs 160 g, az meg nem elég.

tegnapelőtt 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
1-es, s minden étkezés után jókat mérsz? Mérj rá mondjuk 15 és 30 percnél is.
tegnapelőtt 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
Amikor tudja, hogy baj, mégis megkérdi...
tegnapelőtt 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Határozottan baj. Pont az a lényeg, hogy ne ingadozzon. Amikor méred, lehet hogy jó az érték, de 1-2 órával később nem biztos.
tegnapelőtt 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#4! Ok. 30percnél már mértem. Az jó volt.

#1

tegnapelőtt 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!