Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit használjak terhesen...

Mit használjak terhesen cillit bang helyett?

Figyelt kérdés

Ma vízkőoldóztam, és hát a szagát se bírtam. Sajnos a fürdőszobában nincs ablakunk, így befújtam és egyből ki is jöttem. Egy 10 perc múlva visszamentem, hogy kiöblítsem a kádat, sikálni nem sikálta. Ez az egyszeri vegyszerezés árhatott? :/ Maszkot nem vettem fel, se kesztyűt mivel nem sikàltam.

Miket használjak domestos és társai helyett?

6 hetes kismama



jún. 29. 13:05
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszaitokat!❤️

Kedves 8-as! Szurkolok hogy hétfőn megszülessen a kis csoda.🥰 Könnyű szülést és jó egészséget kívánok nektek!❤️


Kedves 10-es! Boldog babavárást kívánok!🥰🥰

jún. 29. 18:50
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Köszönöm szépen. Én is boldog babavárást kívánok neked!

Lazulj kicsit. Én az első trimesztert végig paráztam. Ilyeneken pont nem, enni is mindent ettem, kivéve nyers húst, meg tojást, de ezeket amúgy se. De minden máson, mert elég rosszul indult és előtte már volt vetélésem. Így utólag már látom, tök fölösleges. Ő nagyon akart jönni, egy egészséges stramm baba. Ha baj van, az sajnos, nem egy kis vegyszeres takarításon múlik.

#10

jún. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
75%
(Már többedszer olvastam úgy félre a kérdést, hogy chilit akarsz használni bang helyett, és csak nézek, hogy mi köze a terhességnek a chilihez :-P)
jún. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan úgy használtam tovább.

Nekünk sincs ablak a fürdőn.

Én befújtam, kijöttem, 5perc mulva visszamentem és kefével megsikáltam, leverettem.

Ha nagyon zavart a szaga, többet fújtam, akkor egy törölközőt tettem az arcom elé.


Mind a 2 gyerekem köszöni, jól van.

jún. 30. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!