Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baba feje nagyon lent van?

Baba feje nagyon lent van?

Figyelt kérdés

28 hetesen normális, hogy a baba feje nagyon lent van?? Nem mondta a doki, hogy baj lenne, annyit mondott, hogy figyelni kell a keményedéseket illetve a méhszájat, 2 hét múlva megyek újra. Kiskönyvembe ezt írta cg 3000-2000 most akkor melyik? Illetve normális ha 3000-ből 2000 lesz? Ugye még nem jön a baba?:(

Biztos túlaggódom, első baba...



jún. 28. 05:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia !

Nekem a 25.hettol lent volt a baba feje es rovidult is a mehnyak 34mmrol - 20mmre.

En is sokat kemenyedtem meg gorcsoltem is. A Mg semmit nem ert nekem. Cordaflexet meg No-Spat szedetett velem a dokim.


Igaz hogy szigoru agynyugalom mellett, de 40. Heten szuletett meg , alig akart kibujni vegul. 😃


Most 3 hetes 🙂

jún. 28. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Gratulálok a picihez, jó egészséget!😊

Nekem ezen kívül nem mondott semmit, azt se, hogy pihenjek többet, de inkább visszaveszem most a sok jövés-menést🙂 de pl. akinek ágynyugalmat írnak elő, az mennyire van lekorlátozva? Takarítani, főzni sem szabad? Vagy egyet elfutni a boltba? Nem tudom elképzelni egyszerűen😅

jún. 28. 06:22
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Alapjáraton nem okoz problémát a terhesség alatt. Nekem is lent volt végig, 41+1-nél vették ki sürgősségivel, mert csak a fele vizem folyt el, aztán a baba feje benttartotta a többit. Mire észrevették a fájások közben, hogy valami nem stimmel, mert rendszertelenek voltak és melegvizes tusolásra elmúltak addigra belekakilt a vízbe. Hála istennek, hogy a doki gyorsan reagált és egyből beugrott neki, hogy megkell repeszteni a burkot és nem szenvedtettek tovább, hogy majd lesz valami. Nálam annyi lett, hogy az előző is császárom volt(faros) és a belső varratom szétszakadt. Azt nemtudták megmondani, hogy a baba nyomta-e szét vagy magától szakadt ki, mert kb a fele terhességemtől éreztem, hogy fáj a császárom, de mindenki azt mondta, hogy ez normális, mert nő a hasam(meg 4,5 éve volt a császárom az már olyan mintha nem is lenne). A doki kivolt akadva aki műtött, hogy senki nem foglalkozott ezzel hiába jeleztem.

Szóval ne aggódj minden rendben van attól, hogy lent van, nem fog ezért korábban megindúlni.

Kitartást kívánok, egy 4,5 éves és egy 4 napos baba anyukája 🙂

jún. 28. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Koszonjuk 😊

Hat en segitseggel vegulis megbirtam oldani hogy fekudjek. Kisebb takaritasokat csinaltam de boltba pl egyaltalan nem voltam csak a vege fele , ugy a 36.hettol.

Hat szornyu amugy , mert volt hogy alig birtam menni par lepest ugy szedultem mar a sok fekves miatt..

De a vegere osszekellett szedjem magam hogy majd a szulesre eros legyek. 😃


En sem tudtam elkepzelni, hogy ez hogy fog sikerulni… 25.hettol fekudni hat rengeteg….

De vegulis “elrepultek” a hetek 😭

Kozbe a depresszio eleg rendesen jatszik 😒😒😒

tegnapelőtt 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!