Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányadik héten kezdődött...

Hányadik héten kezdődött nektek a hányinger terhesség alatt ? És milyen ételre/szagra voltatok a legjobban érzékenyek? Meddig tartott?

Figyelt kérdés

jún. 18. 18:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

5,5 héttől voltam rosszul. 6. Héttől kb 16. Hétig nagyon sokat hánytam,utána fokozatosan enyhült.

Minden kaját undorítónak találtam ebben az időszakban.

A rosszullétek enyhülése után kezdett az étvágyam is visszatérni.

Hagymát, barbecue-s dolgokat, kukoricát, káposztát, rántottát azóta sem bírom megenni.

Most vagyok 34 hetes. 😀

jún. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
6.héten kezdődött. 24.hètig nagyon durva volt. Nekem a paprika volt olyan, hogyha rànèztem, vagy csak ràgondoltam màr attòl öklendeztem. Most 33 hetes vagyok és már simán meg tudom enni.
jún. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Most vagyok 5 hetes terhes a második babámmal, első terhességkor még a sima vizet sem tudtam meginni csak a szénsavas ásványvizet. Első alkalommal az ötödik héten kezdődött a rosszullét de jelenleg semmi hasonlót nem vettem észre.. az is meglehet h csak később van nem is lesz ez alkalommal
jún. 21. 09:49
 14/15 anonim ***** válasza:

Erre van tudományos elmélet, elvileg kislánynal magasabb a hch és hamarabb leszel rosszul. Fiúval ez alacsonyabb vmivel és kevésbé leszel brutálisan rosszul. Nálunk a családban ez általánosan megfigyelhető volt.

De vannak egyéni tényezők, meg külső körülmények.

jún. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Hcg* bocsi
jún. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!