Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha februar 28.an volt az...

Ha februar 28.an volt az utolso menstruaciom, (ami szerint december 4-en varhato a szuletes, de a genetikai vizsgalaton nagyobb volt a baba es atlett irva november 29-re a datum, akkor minden esetben tobb hetre napra szamoljam a heteket?

Figyelt kérdés
Pl, az egyik appon megadtam az utolso menstuaciot es a születesi datumot, de nem valtozott a hetek+napok szama, a masikon viszont igen. + 5 nap van rajta
jún. 10. 13:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Azt kell nézni, ami a kiskönyvedbe bekerült. Az a dátum számít.
jún. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
76%

A kiírt dátum csak iránymutatás.

Nekem pl mind a 2 terhességem a mensi szerint nézve 10 nappal elöbb járt.

Tehát minkor mensi szerit lettem volna az elsővel 6+3, akkor voltam megállapításon, 7+6volt mérete alapján. Másodikkal 6+1-en 7+4.

Mégis a mensi dátumát vették alapul végig a terhességeknél.


Elsőt mensi szerint 39+6, másodikat 39+2-n szültem. Senki nem irogatta át a napokat.

jún. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem az első genetikait vették alapul, most 2 héttel szülés elött bekellett mennem a kórházba és ott a doktornő leszámolt még egy napot az NST miatt, mert nem számólták bele, hogy szökőév van.

Az elsőnél végig a mentruációtól számolták.

jún. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!