Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7+3 napos vagyok, több mint...

7+3 napos vagyok, több mint egy hete vérezgetek, barnazgatok ez miatt kórházban is fekszek. Hasam nem görcsöl egyáltalán. Pénteken volt ultrahang ahol láttá, hogy van szivhang és megfelel a méretéhez A verzes miatt ma is tehát hétfőn?

Figyelt kérdés

csináltak egyet de viszont most nem egyértelmű a szivhang, de megfelel a mai meretehez is. 2 nap múlva újra vizsgálnak.

Ebből lehet meg szivhang???

Járt már valaki így hogy mégis van? ????



máj. 27. 15:14
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem nem. Nagyon nem jó jel, ha éppen csak 5 hetesen már vérzel.
máj. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindegyik terhességnél vérezgettem a 12. hétig. Nekem szerencsém volt, hogy mindhárom megmaradt. Sajnos ezt nem lehet előre tudni. Drukkolok, hogy neked is jól alakuljon!😊
máj. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sajnos ezt előre nem lehet megmondani. Én is véreztem a méhszájon tapadt meg a méhlepény. Azóta a baba megszületett.

Próbálj pihenni bármennyire is nehéz. Drukkolok!

máj. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Érdekesnek tartom hogy a mérete megfelel a mai "datumhoz" tehat pentek ota novogetett, de nem egyértelmű a szivhang... azt sem értem hogy lehet nem egyértelmű vagy van vagy nincs...
máj. 27. 16:00
 5/5 anonim ***** válasza:

😕erdekes

Kivanom a legjobbakat

máj. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!