Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek egy ilyen méretű...

Szerintetek egy ilyen méretű baba hány hetes és mennyi grammos? BPD 88 HC 309 THQ 89 AC 295 FL62

Figyelt kérdés
2010. okt. 26. 09:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nekem hasonló adatokat mértek ennyi idősen, a súlya kicsit kevesebb volt, de a 42. hétig húztuk és a lányom 4180 g-mal és 56 cm-rel született.

Szerintem a Te babád sem lesz túl pici baba, de emiatt ne aggódj, nem a súlya és a hossza a lényeg. Arról nem is beszélve, hogy tényleg nagyon sokat tévednek az uh vizsgálatokon. Nekem pl a szülés előtti nap 3900 g-ra becsülte a doki!

2010. okt. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Igaza van az elöttem irónak,nem pontosak a mérések.

9.41-es vagyok,nekem szülés elötti napon a kisfiam becsült súlya 3218 gramm volt,tehát jól elmérték,majdnem 1 kg-ot tévedtek.(4100 grammal és 58 cm-rel született meg)

2010. okt. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!