Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Náthás lettem. Pedig nagyon...

Náthás lettem. Pedig nagyon vigyáztam. Tényleg baja lehet a babámnak tőle?

Figyelt kérdés
Lázam nincs mert 36.9.Szerintetek mit tehetnék?29hetes kismami
2010. okt. 25. 08:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Honnan veszed, hogy baja lehet? ha így lenne egy kis náthától, akkor nem születne egészséges kisbaba. A tél nagyjából mindenkinek beleesik a terhességbe, és mindenki lesz náthás. A nagyon magas láz lehet káros, de az sem törvényszerű.
2010. okt. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
semmi baja nem lesz,nyugi.
2010. okt. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Nagyon szépen köszönöm a gyors válaszokat!Akkor megnyugodtam!mégegyszer köszi nektek!
2010. okt. 25. 09:00
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem lesz semmi baj, amíg nincs lázad, addig nem veszélyes. Ez csak egy kis baci, próbáld meg kikúrálni magad.

Kedves első! Nem mindenki lesz náthás télen. Akinek erős az immunrendszere, az nem biztos, hogy elkapja a náthát.

2010. okt. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Semmi baja nem lesz!! Ne aggódj!

:)

A legtöbb betegségtől, amit te összeszedsz, attól alaphangon a babádnak semmi baja nem lesz, az összevissza gyógyszerszedést kell meggondolni ilyenkor.

2010. okt. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nektek is köszönöm a válaszokat!Nem vettem be semmilyen gyógyit.Mézes teát iszom csak.Aranyosak vagytok köszönöm szépen hogy megnyugtattatok!!!!
2010. okt. 25. 10:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!