Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13-14-15-16 hetes kismamák,...

13-14-15-16 hetes kismamák, hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Látszik már a hasatok, tudjátok fiú lesz, vagy lány, mozgott már a pici? Hanyadik baba? Elkezdtetek már készülődni az érkezése? Hogyan élitek meg a terhességet? 🩵🩷

2023. dec. 10. 11:42
 1/5 anonim ***** válasza:
92%

Én csak leírni tudom hogyan telt a terhességem ezekben a hetekben amit fentebb leírsz :)

14 hétig voltak rosszulléteim majd a 15héttől zabáltam, jól éreztem magam, több energiám is volt ,augusztus volt szabadság stb. A pici csak a 19.héten mozdult meg. A 18.héten derült ki a neme: lány, ekkor még szabadságon voltunk augusztusban ekkor vettük meg a bababútorokat, pár apró kelléket.Mindent a 30.hétre szereztem be a 33.hétben vagyok jelenleg.

2023. dec. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
16 hetes vagyok, a hasam már látszik, de ruhában még szerintem senkinek sem tűnik fel. A 12 hetes vizsgálaton fiúnak tűnt, de nem tudott biztosat mondani a doki, holnap megyek a saját orvosomhoz, reménykedünk, hogy megmutatja magát. Első baba lesz, szerencsére a rosszullétek elkerültek, de mostanság sokat húzódik, fájdogál a hasam. Sokkal fáradtabbnak is érzem magam, bár így évvégen nálam ez egyébként is jellemző, nem biztos, hogy a terhesség miatt van. Még nem vettünk semmit a picinek, de már sokat nézelődünk, lassan elkedzünk vásárolni.
2023. dec. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szarul, mert meg mindig nagyon rosszul vagyok 16 hetesen.

Masodik baba, szoval annyira nem fogok keszulodni az erkezesere, rengeteg cuccunk van, azokat majd eloszedem, elrendezem valamikor kesobb.

Meg nem tudom, hogy milyen nemu, de szerintem kisfiu lesz, abszolut ez a megerzesem, meg nalunk csak fiuk szuletnek a csaladban.😅


A hasam mar valamennyire latszik.

2023. dec. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
78%

2.baba, szerdán leszek 16 hetes. Rosszulléteim alig vannak már, a tünetek csoda mód fokozatosan maradtak el/jöttek újak olyan 9-10 héttől, de szagokra érzékeny vagyok, hányni még mindig tudok pár random szagtól, az szerintem ki fog tartani a végéig, elsővel is kitartott, épp vele nem hánytam.

Hasam kissé látszik, de ruhában nem vevődik észre még, max ha feszes póló van rajtam 🙈

Január elején lesz a köv.UH, akkor derül ki a neme.

Mozogni? Hát nem tudom eldönteni utóbbi héten esténként baba-buborék vagy gáz volt🤣 valszeg utóbbi

2023. dec. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

16 hetes vagyok. 2. baba, semmi rosszul lét hál'istennek. A doki már szinte biztosra mondta, hogy kislány, fiúnk után izgi lesz. :)


Lassan át kellene válogatni a babacuccokat is, mi az ami uniszex kategóriába sorolható és megtartsunk.


Néha, mintha már "buborékozna", de én sem bírom eldönteni, még korai lenne szerintem. :)

2023. dec. 11. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!