Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vajon miért nem jön össze a...

Vajon miért nem jön össze a baba? 6 hónapja próbálkozunk. Szedek Clostilbegytet, Duphastont, Pregnyl injekciót is kapok.22-re nem várom. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
2010. okt. 19. 14:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne keseredj el! Nekünk sem jött össze egy évig... Már úgy volt, hogy inszeminációra megyünk. Mindketten belenyugodtunk, és nem görcsöltünk tovább rajta. Aztán az inszemináció előtti napkban derült ki, hogy terhes vagyok... A férjedet vizsgálták már? Esetleg lehet, hogy ott van a hiba...
2010. okt. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Próbálok nem elkeseredni, csak már annyira szeretném! A férjemnek már van egy gyereke, talán nála nincs baj, de ha továbbra sem jön össze, valószínűleg megyünk tovább a módszerekkel, amit a doki mond...
2010. okt. 19. 15:16
 3/7 anonim ***** válasza:
Az egy dolog, hogy a férjednek már van egy gyereke. A férfiak szervezete is öregszik, változik, a sperma minősége is. MIndenképpen érdemes lenne őt is kivizsgáltatni!!! Első voltam.
2010. okt. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi is több hónapon keresztül próbálkoztunk, már betegesen szerettünk volna kisbabát. Iszonyúan stresszes munkám van, így mára már biztos vagyok abban, hogy az állandó feszültség és idegesség miatt nem arra "koncentrált" a szervezetem. Aztán mikor jöttek az ünnepek, a karácsony, pár nyugodt, meghitt szabadnap, akkor sikerült!! Azt hiszem, nálunk is 6 hónap múlva sikerült. SZerintem próbálj nyugodtabban élni, és ne csakis a babára összpontosíts. És ne aggódj, azzal ráérsz még bő fél év múlva.
2010. okt. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
Bár nem voltam ilyen helyzetben, de sokszor hallottam hogy ha nem görcsölsz rajta akkor összejön. Legyetek úgy együtt hogy nem gondolsz babára. Sok sikert!
2010. okt. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne csüggedj, nekünk 4-év után sikerült!

De mi nem kaptunk semmilyen gyógyszereket, először a férjemet vizsgálták ki, miután nála minden rendben volt engem is kivizsgáltak, kiderült, hogy elzáródásom volt! Következő hónapban terhes lettem! :)

2010. okt. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok hozzászólást és biztatást! Sokan mondták már hogy ne görcsöljek rá, csak nem nagyon tudom, hogy kell... :)
2010. okt. 20. 07:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!