Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a munkáltatóm nem tb...

Ha a munkáltatóm nem tb kifizető, mikor kapok tgyást? Már szülés előtt igényelném. És miket kell hozzá leadnom?

Figyelt kérdés
2010. okt. 19. 11:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


A szülés várható időpontja előtt 28 nappal lehet egigényelni.

Én okt.29-re vagyok kiírva, így okt2-től igényeltem meg.

Le kellett adnom a könyvelőmnek egy szakorvosi igazolást, amin rajta volt az első terhesgondozáson való megjelenésem dátuma és a szülés várható időpontja. Vittem a kiskönyvemet is, azt is lemásolták. Egy narancs szinű formanyomtatványt kellett kitölteni és aláírnom, ez az igénylőlap. A többit intézte a munkáltató (foglalkoztatói igazolás stb). Azt mondták, hogy jövő hónap 10.ig meg kellene kapjam a már októberre eső részt.


Üdv

2010. okt. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a részéetes választ! Az igénylőlapot esetleg nem tudnád idelinkelni?
2010. okt. 19. 20:06
 3/3 anonim ***** válasza:

Azt a könyvelőm adta, de le lehet tölteni.


[link]


Alá kellett írnom az igénybejelentés és a nyilatkozat - kezedetü nyomtatványokat (meg persze kitölteni)

2010. okt. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!