Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális hogyha nem mindig...

Normális hogyha nem mindig érzem erősnek a magzatmozgást?

Figyelt kérdés
22 hetes kismama vagyok.Most várom az első babám.18 hetesen éreztem először az első rúgásokat azóta is minden nap.Elég intenzív baba, de van úgy hogy két napig enyhe mocorgást érzek, ami számomra aggasztó.Vagy ez normális?
2010. okt. 17. 16:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


22 hetesen még teljesen normáis :)

Az erőteljes magzatmozgások érzékelése úgy a 26. héttől indul majd be. De akkor sem kell majd eszeveszetten figyelned, van hogy egyik nap aktívabb, van hogy nyugisabb:)

2010. okt. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

teljesen normális.

nekem azt mondták, h. 24 hetes kortól kell napi jelleggel érezni a babát...

2010. okt. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Ne aggódj, teljesen normális, ugyanis a babádnak is vannak lustább napjai!:) Én is úgy tudom, hogy 24. héttől "kell" minden naposan érezni, bár ezt én megcáfolom, mert 28. hét körül volt 1 nap amikor nem mozgott, aggódtam is, hogy nehogy baj legyen...erre most nem tudok ülni sem, mert folyton tornázik...:D


További jó és problémamentes babavárást!!!!


30 hetes kismama:)

2010. okt. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én pont tegnap néztem meg az élet az anyaméhben című dokumentumfilmet. Ajánlom mindenkinek nagyon jó. Én is pont így vagyok ezzel, állítólag teljesen normális. A film szerint nemsokára kb. úgy 26 hetes kor körül fogjuk kevesebbet érezni, mert akkor az ideje nagy részében pihenni fog. Jó tudni legalább nem kapok szívbajt, hogy mi baj lehet...25.hkm
2010. okt. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!