Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki hogyan vásárolt?

Ki hogyan vásárolt?

Figyelt kérdés
Februárra vagyok kiirva és igen már most vásárolok, a kérdésem az lenne hogy vegyek e rövid újjú body-t vagy sem az újszülöttemnek? Vettem már egy halom hosszuújjúsat, jelenleg 3 db rövid ujjú van amit ajándékba kaptunk.
2023. szept. 15. 21:53
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

Nekünk kicsi volt az 50-es, pedig 2950 grammal született. Nagyon gyerek függő, hogy mi jó rá.


Nem vennék sokat semmiből, majd rendelsz neten.

2023. szept. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:
Vintedröl vettem egy párat full olcsón 7db 50cmes bodyt vettem annyi eleg meg 2 rugit egyenlore.3 honaposra valoim vannak akciósan vettem. De nem tervezek betárazni mindenböl pár darabot.
2023. szept. 16. 10:21
 33/36 A kérdező kommentje:
utána meglátom még szülésig miből mennyit veszek.50cmest vagy 5 rugit azért utána 56os bol tobbet
2023. szept. 16. 10:23
 34/36 anonim ***** válasza:
100%

Inkabb 56-ost vegyel.

Az 50-esnek tenyleg nincs sok ertelme, ebbol felesleges betaraznod. Az a par darab, ami most van, boven eleg, talan ra se fogod tudni adni.

2023. szept. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 A kérdező kommentje:
Rendben 🙏 56ost veszek tobbet.
2023. szept. 16. 10:42
 36/36 anonim ***** válasza:
Olyan nagyon nem kell szerintem ruhából betárazni. Legyen mindenből egy kevés és ami beválik, azzal lehet bővíteni a készletet. 50-es ruhát én nem is vettem előre. Az első akkora volt, hogy az 56-os még épp jó volt rá, de már a 62-es sem volt vészesen nagy, a második kicsi volt és vékony, neki amíg a kórházban volt, nem kellett saját ruha, mire hazaengedtek, addig volt idő párat beszerezni, több nem is kellett, mert gyorsan kinőtte. A nagyobbik márciusi, rá az elején nem is adtam rövid bodyt (20 °C volt a lakásban).
2023. szept. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!