Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4 hetesen voltam előszőr UH...

4 hetesen voltam előszőr UH és kimutatta hogy 9mm a petezsák. Ez normális vagy nagyon nagy? De még nem látta a szikholyagot baj lehet?

Figyelt kérdés
2009. jan. 1. 14:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, minden normális, csak még nagyon-nagyon korán mentél UH-ra. Két hét múlva már sokkal többet fog látni.
2009. jan. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval. Szerintem is a következő uh már pontosabb és megnyugtatóbb adatokat fog mutatni. Minden jót!
2009. jan. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Valóban korán mentél. Nekem 5 hetesen látott egyáltalán petezsákot a dokim (voltam 4 hetesen is, mert a teszt már pozitív volt), ami akkor, 5 hetesen 12 mm volt, benne egy kb. 1,5 mm-es, látható embrióval. Úgyhogy esetedben 4 hetesen a 9 mm biztos rendben van. 8 hetesen mentem legközelebb, akkor már teljesen látható volt a pici, dobogó szív és a szikhólyag is.
2009. jan. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!