Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen a máj illetve az epe...

Terhesen a máj illetve az epe gondoknak milyen jelei vannak?

Figyelt kérdés
elégé viszket a böröm és azt irttátok lehet máj ill.epe gond,de lehet hogy csak nagyon ki van száradva.Mást nem vettem észre magamon csak hogy nagyon viszket mindenhol,de nem mindig csak időközönként.Mi lehet ez?
2008. dec. 31. 10:01
 1/1 anonim ***** válasza:

A bőt nagyon kiszárad a terhesség alatt és nagyon nagyon viszket is, főképp mert nyúlik, és a hormonok is beleszólnak.

Ha máj és epegondod volna az emésztési zavarokkal hányással, hasmenéssel, tompa jobb bordaív alatti fájdalommal járna.

Nekem is nagyon száraz volt a bőröm mindkét terhességem alatt, szinte véresre kivakartam annyira viszketett. Én a THERAPY masszírozó testápoló tömböt használtam ( kakaó és shea vajas )a LUSH-tól, és nagyon nagyon jó volt a bőrömnek, a pocakomat is azzal kentem. Nem olcsó de sokáig elég.

www.lush.hu

2008. dec. 31. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!