Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor teherbe estetek és meg...

Mikor teherbe estetek és meg kellett volna jönnie a menzinek de nem jött, volt menzis görcs?

Figyelt kérdés
nekem kicsit érzem a menzis de ez nem görcs csak picikét olyan mintha lenne még 4-5 napom a nemvártig pedig ma mekelene jönnie.
2008. dec. 30. 15:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Én az égvilágon semmit nem éreztem akkor.
2008. dec. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem nagy görcseim voltak az elején kb. egy hónapig. Magne B6 szedése során csökkent. Még mai napig elő szokott fordulni olyan mindjárt megjön érzés. Mindenkinél változó szerintem. 21 hetes kismama
2008. dec. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem inkább olyan szurkálós érzés volt, a petefészkem tájékán. Az kb. 1-1,5 hónapig néha előtjött, most már hála az égenek nincs semmi. De a védőnő azt mondta, hogy az ilyen beleszúrkálások természetesek, mert nyúlnak a méh-szalagok. Szerintem próbálj meg tesztet csinálni!

Kíváncsi vagyok, mi lett az eredménye!

Üdv: 12 hetes kismami

2008. dec. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem volt amolyan mindjárt megjönös görcsöm. kb. 1 hétig.

Folyton betéttel rohangáltam dolgozni, nehogy átázzak. Nos, nem volt mi átázzon:)

Az első terhességemnél görcsöltem is és barnáztam is.

Ezek normális jelenségek!


9.5 hós baba anyuja

2008. dec. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem irtózatosan görcsölt, a derekam pedig annyira fájt, hogy össze kellett gömbölyödnöm. Aztán pár napra vérezni is kezdtem és a 12. hétig gyógyszert szedtem, és napi 3x2 magneB6-ot.
2008. dec. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem kb. 2 hétig volt a mensis görcs. Azt mondta rá a doki, hogy ilyenkor még a szervezet nem állt át a változásra és azért görcsölök. Aztán elmúlt és a következő hónapokban is előfordult, hogy a ciklusom idején görcsöltem.
2008. dec. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem voltak görcsök nem is kicsit 1 héten keresztül aztán csak nem jött meg a derekam is nagyon fájt!Most meg 5 hetes pocis vagyok:):)
2008. dec. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem menstruáció elötti görcsök és maga a mentsruáció első napján szokott nagy görcsölés érzése is volt éjszaka amitől nem tudtam aludni, naptár szerint pontosan, csak éppen vér nélkül.
2008. dec. 31. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!