Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 hetesen nem érzem a mozgást...

20 hetesen nem érzem a mozgást normális?

Figyelt kérdés
Uh-n minden rendben. Mi lesz ha nem érzem soha?

2023. jún. 17. 12:21
 1/5 A kérdező kommentje:
Annyi hogy vastag hasfalam van és sovány sem vagyok. Hátsó fali lepényem van
2023. jún. 17. 12:21
 2/5 anonim ***** válasza:

"Az mellső falon tapadó méhlepény esetén előfordulhat, hogy az anyuka csak később érzi meg az első magzatmozgásokat."


Ezt olvastam róla, de írtad, hogy neked hátsó fali lepényed van, mondjuk szerintem attól nem kell aggódni 😊

Nem mindenki érzi ugyanabban az időben.

2023. jún. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az nem valószínű, hogy sosem fogod érezni. Legfeljebb még kell pár nap/hét. 🙂

Én mellső falival is hamar éreztem, pedig hasi zsírrétegem is volt.

2023. jún. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
46%

Ha sose érzed akkor nincs baba.

24.héttől kell naponta érezned

2023. jún. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Első babánál van aki csak később kezdi el érezni 21-24. Héten főleg ha azt mondod van rajtad +.


Én 21 hetes vagyok első baba és eddig nem híztam egy kg-t se sőt 4 kg mínuszban vagyok, így van rajtam összesen 5kg túlsúly. 19 hetesen kezdtem érezni, 1 hete érzem egyértelműen és látszik is kívülről, hogy mocorog. :)

2023. jún. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!