Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi volt az első jel amiből...

Mi volt az első jel amiből sejtettétek, hogy baba lesz?

Figyelt kérdés
A menstruáció kimaradáson kívül.
2023. jún. 14. 14:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pl. nem volt semmilyen tünetem, sőt, megérzésem sem. Pár hónapja terveztük már, így bíztam benne, de amikor pozitív lett a teszt (kb. 1 napos késésnél csináltam meg), csak azért végeztem el, mert tanulva az elmúlt hónapok stresszéből, meg akartam nyugodni, hogy biztos megint negatív, és nem akartam feleslegesen bizakodni. Aztán volt nagy meglepetés a 2 csík láttán. (Egyébként a tipikus terhességi tünetek nálam később is elmaradtak, annyi, hogy a teszt után 1-2 héttel éreztem némi húzódást alhasi területen, és nagyon minimálisan a mellben is, de nem volt meghatározó.)
2023. jún. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

A pozitív teszt.

Azon kivül 3 terhessegemnél semmi más nem volt.

2023. jún. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%
Nekem összevissza volt a menzeszem. Nagyon görcsölt a hasam egyik nap, az övem is le kellett vennem stb. Annyira rosszul voltam, hogy vettem egy tesztet. Dec 11-ére jelöltem ki, hogy tesztelek, de 7-én végeztem el ezek miatt. És pozitív lett.
2023. jún. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
73%
Gólya szállt a kéményünkre. :-))))
2023. jún. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
51%
Szokatlanul sokat kellett pisiljek pedig nem vagyok egy folyton wc-re járós. Gondoltam az egyik pisi alkalmát kihasználom és egy pálcikát célzok meg. Halvány pozitív volt. A férjem el se hitte egy hétig mert "ő nem látta".
2023. jún. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
49%

Nekem a menzesz előtt 6-7 nappal nagyon furcsa érzésem volt. Bizsergett az alhasam, hasonlóan a menzesz görcsökhöz, de azért mégis más volt, és különösen akkor, amikor nekiálltam kapálni. (Nem, tuti nem bélgörcsök, azért meg tudom különböztetni). Ráadásul különösen fáradt voltam ebben a két napban, pedig előtte kicsattantam az energiától.

Mivel ekkor pluszban szórakoztattam magam a jósló LH teszteléssel is, ami pár napja erősödést mutatott, rászántam magam egy terhességi tesztre, és nagyon halvány pozitív lett.

2023. jún. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Azon kívül csak a pozitív teszt
2023. jún. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
67%
A kései hiperstimulációs szindróma volt az első jel.
2023. jún. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
69%
Igazából nem sejtettem, de sejthettem volna. Nagyon erős pms, nagyon puffadtam, fájt a derekam. És folyton azt hittem, hogy megjött, de nem jött meg.
2023. jún. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmi.csak az elmaradt menzesz
2023. jún. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!