Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy bírhatnám mozgásra a...

Hogy bírhatnám mozgásra a picit? 27hetes vagyok, ma még nem éreztem mozogni, de egész nap szaladgáltam mert vásároltunk, így nem is igazán volt rá időm. Dokihoz nem akarok szaladni, mert gyakran megilyeszt csak már kicsit be vagyok parázva

Figyelt kérdés
2010. okt. 9. 17:14
 1/9 A kérdező kommentje:

Csoki t ettem kólát is ittam már, de semmi...

Remélem nincs semmi baja, csak szereti anyát ijeszgetni

2010. okt. 9. 17:15
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem akkor mozgott a babám, ha én pihentem. Ha egész np dolgoztam, vagy jöttem-mentem, nagyon csöndben volt. Sőt én sokat keményedtem olyankor, amikor elfáradtam, akkor meg pláne nem mozgott. Nekem az segített, ha este lepihentem, feltettem a lábamat, olvastam vagy tévéztem, és egy idő után elkezdett mocorogni a babám. Nagyon sok boldogságot és jó egészséget! 10 hónapos kisfiú anyukája
2010. okt. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ne idegeskedj, nálam is előfordult, hogy este döbbentem rá, ma még nem is "köszönt" nekem az én kis magzatkám. Éreznéd, ha baj lenne! De ha esetleg megrázogatod a hasad, felkeltheted. De csak finoman..:)
2010. okt. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

szia

nekem is 2-3 napja nagyon lustácska a drága.Ha lefekszem pihenni akkor azért mindig jelentkezik, ha csak kicsit is.

Próbálj lepihenni,ez általában meghozza az eredményt.

Biztos minden rendben!!

27hetes

2010. okt. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én úgy szoktam mozgásra bírni, hogy beleültem a fürdőkádba, és úgy engedtem a vizet, jól csobogott. Kellemes melegvízbe ültem (nem forróba!) és locsáltam a hasamat is. Ezekre mindig reagált. Illetve arra is, ha a hátamra feküdtem és vártam. Néha meg is szoktam bökdösni, tudtam hol aháta, és ott. Majd írj hogy jelentkezett-e
2010. okt. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ahogy vízszintbe kerültem, mindig jelentkezett! Neked is fog biztosan, csak ma lusta napja van!
2010. okt. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha hanyatt fekszel legalább 10 percig mozdulatlanul, kicsit megemeled a derekadat, hogy kidomborodjon a pocakod, két oldalról tenyereddel öleld körül, néha simogasd. Ezután fordulj bal oldalra, s ha beleképzeled, akkor a súlypont is változik, amit ő is érzékel természetesen. Ott is domboríts egy kicsit. Majd néhány perc után hirtelen, de finoman fordulj vissza a hátadra. Laikusként gondolkodom, talán erre a mozdulatsorra kényszert érezhet mozgásra, helyezkedésre. Kisebb terhes vagyok valamivel, még a babának is nagyobb a hely ehhez a "kis játékhoz", esetleg próbáld ki...
2010. okt. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Minden rendben, csak lusti napja volt az életemnek.

És tényleg bevált hogy lefekszek a hátamra.

Köszönöm a válaszokat! És boldog babavárást nektek!

2010. okt. 11. 10:38
 9/9 anonim ***** válasza:
:)
2010. okt. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!