Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32 hetes terhesen hirtelen...

32 hetes terhesen hirtelen megnőtt a folyásom, színtelen, szagtalan, de a mennyisége több, mint eddig volt. Ezen kívül nagyon enyhe alhasi görcseim vannak? Más is tapasztalt ilyet ennyi idősen?

Figyelt kérdés
2008. dec. 29. 11:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Szerintem sürgősen hívd fel az orvosod!!! Ő tud majd biztosat mondani.

Nekem amikor alhasi görcseim voltak kiderült, hogy megrövidült a méhszáj, azt éreztem. Magne B6-ot kellett szednem és pihiznem. De semmi baj nem volt a végén a 39. héten született meg egészségesen a kislányom!


Könnyű szülést és boldog babázást!


egy 8 hós kislány anyukája

2008. dec. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, megint én vagyok az (az első beíró).

Nem a méhszájam rövidült meg, hanem a méhnyakam!

2008. dec. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is ugyanígy vagyok 3 napja, meg is ijedtem, hogy esetleg magzatvíz, de nem az.

Szóval másnak is van, ilyen a doki szerint teljesen normális.

Üdv:30 hetes

2008. dec. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Ugy tudom,ez teljesen normális,ha megnő a folyásod mennyisége.Nekem is több már jó ideje.37.hetes vagyok.Az első válaszolohoz írom,hogy nekem úgy rövidült le 1cm.-re a méhnyakam,hogy semmi görcsöm nem volt,szóval nem jelenti feltétlen azt.
2008. dec. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

szia, nekem nem volt folyasom a terhesseg alatt, a 30.het korul meg lett, es gorcsoltem is! azt hittem kinyilt a mehszaj,es valami gond van, ugyhogy mentunk a korhazba este 11kor.. felesleges volt, doki megvizsgalt, mondta, hogy nincs gond, ez termeszetes, ne aggodjak!

a gorcsoket olyan durvan annyira nem tapasztaltam azóta, hat, folyas sajnos van, legalabb tudom mi az, amig szintelen, és nem büdi, nincs gond.

2008. dec. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
én 34hetes leszek szerdán nekem is meg nöt a folyásom egy jo ideje,az alhasi görcsök azok is vannak már régota,a méhszájam 1ujjnyira nyitva van a 23hétöl,a méhnyakam is meg van rövidülve azota,szeritem ne aggodj,de azért jobb ha megnézeted a dokival az a biztos,
2008. dec. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én 33 hetes vagyok vagyok, és kb. 1 hete nekem is több a folyásom. Már olyan szintű, ami idegesít, merthogy szinte mindig nedves a bugyim. (A tisztasági betétet utálom, mert nem levegőzik.) Úgyhogy szerintem normális.
2008. dec. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Mindenkinek köszönöm a válaszokat! Holnap este megyek orvoshoz. A méhnyakam sajnos nekem is megrövidült a 24. héten, nekem az görcsökkel járt együtt, és most ugyan ezt éreztem, csak nem olyan erősen, hanem éppenhogy görcsölget. Olyan kicsit, mintha felfáztam volna. Pedig nem... mindenkinek kellemes babavárást, babázást!
2008. dec. 29. 14:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!