Ma vettem észre, hogy nagyon lent van a hasam.3. gyerekem és mindenhol azt olvasom, hogy a szülés előtt száll csak le? Még csak a 31. hétben vagyok.
Figyelt kérdés
2008. dec. 28. 21:36
1/4 anonim 



válasza:





sztem ez alkati dolog, nekem meg végig fent volt le se szállt...meg 3. gyerkőcnél nyilván szalagok is lazábbak ezért megy lefelé
2/4 anonim 



válasza:





Egyetértek az előző hozzászólóval. Ha ez sem megnyugtat téged, akkor azt javaslom, mostantól ne vállalj tovább munkát, menjél táppénzre és pihenj sokat, ez biztosabb megoldás.
Kellemes babavárást!
3/4 anonim 



válasza:





Szia. Nekem a 28-ik héttől nagyon lent volt, és úgy indították meg a kiírt dátum után 6 nappal. Ne aggódj, sok mindent mondanak, nem kell mindent komolyan venni. Boldog babavárást!
4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2009. jan. 5. 11:05
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!