Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » VALAKI segítsen! 29. ik...

VALAKI segítsen! 29. ik hétben vagyok, és zsibbad a jobb kezem, egy hete, ma már a kanál is kiesett a kezemből! Mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés
Éjjelente a bal is zsibbad, éjjelre mindkét kezemet be kell kötni vizes ruhával! Mi lehet a megoldás? Vagy ez így marad a terhesség végéig?
2010. okt. 6. 19:23
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem a terhesség végéig így maradt,nagyon rossz volt.de aztán elmúlt.
2010. okt. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a terhesség velejárója, nyom egy ideget a méhed. Majd szüléssel elmúlik.
2010. okt. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Most lehet hogy jó nagy baromságot fogok irni.

Egyszer volt itt egy kismama,ugyanez volt a baja,de olyan durva formában hogy a fogát is sirva mosta már,és járkált dokikhoz,de mindenki csak azt mondta hogy az semmi,majd elmulik,meg be akartak utalni pszichologushoz,nem vettek komolyan,aztan kiderult hogyvalami vitaminhiánya volt azthiszem,talán kalcium,nemtudom de aztán jobb lett neki.Nem nagyon emlekszem a storyra,ugyhogy lehet hogy nem pont igy volt,de ha itt van az az anuyka vagy megtalálnád a kérdést lehet hogy okosabb leszel.jobbulást.bocs hogy nem tudok pontos infoval szolgálni.

2010. okt. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nekem a jobb térdem felett a combom egy tenyérnyi darabon szokott zsibbadni. Mondtam is a nőgyógyászomnak, írt fel B1 vitamint. Egy levéllel kellett beszednem. Összesen 10 szem volt, de használt! Nem mult el teljesen, de már sokkal kevesebbszer jön elő. Valami olyasmit mondott hogy izomgyengeség okozza...

Remélem tudtam segíteni.

37h km

2010. okt. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!