Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki jött az aranyerem? Vissza...

Ki jött az aranyerem? Vissza huzodik magatol? Hogy Hogy csak ugy ki jött? Mas is volt mar igy?

Figyelt kérdés

37 hetes kismami vagyok.Szorulasom nincs,söt!...

Nemertem hogy lehet ilyen csak magatol?


2010. okt. 6. 04:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is 37 hetes vagyok, és ugyanettől szendvedek! Nem is értem, hogy lehet ez? Egyszer sem volt szorulásom, mégis fáj :-(
2010. okt. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A baba miatt van...terhelődik a végbél záróizma a nagy súly alatt és ezért jön ki!Aranyérkrémet használhattok nyugodtan!
2010. okt. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Nekem jóval korábban jött ki, én sem erőlködöm. Körömvirág krémet használok most rá ( bár nekem nem viszket és nem is fáj) meglátjuk mi lesz. Amit még várandósok is használhatnak az a Sperti. Ebből van krém is meg kúp is.


Szülés után még rosszabb lesz állítólag úgyh kezeljétek!


24h km

2010. okt. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem kb 34-35 hetesen jött ki az aranyerem. Nem fáj, nem vérzik, de nagyon zavar. Remélem, hogy el fog múlni a szülés után. Én is körömvirág kenőcsöt használtam rá. Pár napja vettem reparon krémet, ezt ajánlotta a gyógyszerész. Terhesség és szoptatás alatt is lehet használni. Igaz még nem régóta használom, de nem vettem észre változást. Ha már azt elérem, hogy ne rosszabbodjon, már az is jó.

37h km

2010. okt. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!