Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Császáros anyukák másodszor...

Császáros anyukák másodszor is kérdezhetek valamit?

Figyelt kérdés
Akinek az első és a második babája is császárral született az miért let császár? Az orvos mondta, vagy kicsi volt a két terhesség közötti korkülönbség? Téged nem kérdeztek meg, hogy hogyan szeretnél szülni? Lehet a császárt választani másodszorra? Programozott a második császár? Megbeszélitek, hogy mikor menj be és megcsászároznak?
2010. okt. 5. 11:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Eü. okokból.

Az első császár után valószínű a 2. is az. (azért, nehogxy szétrepedjen az előző varrat.

Nem kérdezték, nem kívánságműsor.


Egyébként egy 3.-t választottam volna, a varázslatot.


szokták az anyuka kora miatt, már nem mozdulnak olyan könnyen a csontok.

A baba beszorulása, rendellenes helyzete miatt.

Fájásgyengeség esetén.

És még biztosan vannak különböző okok, amiért ezzel a módszerrel kell élni.

2010. okt. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igaz, hogy én még csak várom a második babámat, az első tavaly szeptemberben szültem császárral. De a doki azt mondja (miután az ő engedélyével vállaltuk a másodikat), hogy ha beindul magától a szülés és minden rendben zajlik, ő nem avatkozik közbe. Ha egy pici jelét is látja annak, hogy a heg nem bírja, abban a pillanatban közbelép és műtő. Tehát nincs programozás, kivárás van. Bocsánat, ha nem erre voltál kíváncsi.
2010. okt. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De igen erre voltam kiváncsi! Köszönöm a válaszokat!
2010. okt. 5. 13:23
 4/6 anonim ***** válasza:
én még ugyan nem voltam terhes, de ha végre összejön a baba én úgy vagyok vele, hogy megpróbálnám természetesen megszülni, és ha nagyon nem megy és fáj, csak abban az esetben lenne a császármetszés...előre félek.
2010. okt. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ne haragudj kedves utolsó,de azért ez nem egészen így működik hogyha nagyon fáj akkor császároznak!egyébként én toxémiás lettem és azért kellett császározni!ha választhattam volna én is biztos természetesen szültem volna!
2010. okt. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
4-es vagyok 2017 ben szültem és 2018 ban és 2020 ban is. az első természetesen indult de már sokáig szenvedtem és nem tágultam ezért császár lett. a masodik es harmadik is császár lett mivel kevés volt a korkülönbség
2021. jún. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!