Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23 hetes kismama vagyok,es...

23 hetes kismama vagyok,es nagyon hullik a hajam masnak is hullik vagy hulllot terheseg allat??

Figyelt kérdés
2022. okt. 30. 00:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Eleve ősz van, mindenkinek hullik. Nyilván a terhességtől ez még fokozódhat, ha nem tennéd egy kis vitamin szedése nem árt.
2022. okt. 30. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem hullott terhesen is, de szoptatás alatt ( szülés utáni pár hónapban) hihetetlenül elkezdett hullani. Mindenhonnan a hajat szedegettem, szerencsére pár hónap alatt elmúlt.
2022. okt. 30. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mikor voltál vérvételen? Vas rendben van? Az szokott hajhullást okozni. Én mióta szedek vasat semmi nem hullik
2022. okt. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Előző terhességem alatt nem hullott, csak szülés után, de akkor nagyon. Most viszont egész terhesség alatt hullik, nem tudom mi lesz szülés után. :( laborban vas rendben nekem
2022. okt. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, zavaróan sok. Az előző három terhességem alatt nem volt ilyenre példa, most nagyon is. Én rozmaringot használok rá, minden héten hajmosás előtt, illetve még a samponba is teszek pár csepp olajat, azóta, nem, hogy nem hullik, de tele vagyok babahajakkal. :)
2022. okt. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!