Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnapra ígért TIPPELŐS...

Tegnapra ígért TIPPELŐS játék:-) Szerintetek hány hetes kismami vagyok esetleg nemet is írhattok:-) Okés?

Figyelt kérdés
[link]
2010. szept. 25. 12:57
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Igen.MÉg senki nem találta el vagyis egy valaki de az is csak félig:-D
2010. szept. 25. 13:31
 12/22 anonim ***** válasza:
Első gondolatom: 28 hetes és lányos poci.
2010. szept. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
30 hetes kisfiú :)
2010. szept. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

20 hetes és kisfiú!

Nekem hasonló volt ilyen korban a hasam :)

4hós kisfiú anyukája

2010. szept. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Azért érdekes az élet mert nagyon lányt illetve most már elárulom lányokat szerettünk volna viszont az én kis drágáim megmutatták hogy ...ott... bizony valami más van ami nem olyan mint a lányoké:-DD

Szóval két kis focistát nevelgetek már 27 hete egyenlőre még a pocimban:-)Már alig várom hogy lássam őket,de gondolom ezzel ti is így vagytok:-)Köszi a játékot,szép napot nektek:-)

2010. szept. 25. 13:44
 16/22 anonim ***** válasza:
Gratulálok a kicsikhez! :D
2010. szept. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Köszi:-D
2010. szept. 25. 13:49
 18/22 anonim ***** válasza:

Jaj de jóóó :)

Én írtam az ikres tippet :)

Én is ikreket szeretnék a lányom mellé :) A családban nincs rá példa, de minden vágyam lenne.

Van valami tipped, hogy lehetne "összehozni"?

Persze semmi illegális szerekre nem gondolok, de hátha tudsz segíteni :)


Amúgy gratulálok és jó egészséget Nektek!

2010. szept. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
26 hetest és lányt mondtam volna. Majdnem:DD Gratula!
2010. szept. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Ajaj... nem tudok semmi jó tanácsot ,viszont ami egy tuti ha rágörcsölsz és annyira de annyira ikreket szeretnél nos akkor tuti nem lesz...én annyira lányokra gondoltam sőt szinte csak lányos neveink voltak sőt tegnap este azt álmodtam hogy szültem és miket hát kedves lányokat...:-D

És látod Murphy törvénye hogy amennyire lányokat akartunk úgy lesznek fiúk...aminek úgyanúgy örülünk csak mondhatni saját magunkkal hitettünk el hülyeséget.Ja és olyan érdekes mert míg nem tudtuk hogy ikrek (a 12 heti uh-án mutatták meg magukat)akkor is úgy beszélgettünk róluk hogy ketten vannak,itt viszont a tudatalatti működött:-)

Nos amúgy a hajlam az ikrekre szóval duplán megvan hisz az én részemről mamának lettek volna,a párom részéről meg a papája testvérének vannak ikrei.Jaj nekem ez az első babavárásom tehát még semmi tapasztalatom,na majd lesz nemulass:-D

2010. szept. 25. 14:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!