Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy dolgozta fel a párotok,...

Hogy dolgozta fel a párotok, hogy nem olyan nemű lesz/lett a babátok mint amilyet vártatok?

Figyelt kérdés
Számunkra is a legfontosabb, hogy egészséges legyen a pici, de egy típikusan "fiús" vagy "lányos"apuka, hogyan viselkedik ha nem fia vagy lánya születik? Főleg ha nagyon beleéli magát.
2010. szept. 23. 22:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Akkor a mi történetünk. Október 31.-ére várjuk a 4. gyereket, egy fiút. Eddig mindig olyan nemű gyerekünk született, amilyet szerettünk volna. 1. lány 2.fiú 3. lány, tehát most amúgy is egy fiú jönne, és fiút is szerettünk volna. Ma felhívott a párom (mert most külföldön van, csütörtökön jön) hogy inkább lányt szüljek. Nem tudom hogy pontosan mit is éreztem, nem tudom hogy miért mondta. Azt hittem csak viccel, aztán most megbeszéltük, elmondta hogy Ő inkább lányt akar. Gondolom a névválasztás is közrejátszik, mert lánynév választék van olyan kb 1000 fiú meg csak 1-2, és hát annyira szereti a gyerekeit, a lányait (persze a fiút is) és úgy megszokta már hogy tavaly még egy gőgicsélő kislány sírt fel éjszakánként, most meg fiú fog. De én ezt nem értem. Fiút akart, aztán a terhesség vége felé meg lányt vár. Nem győzöm neki mondani hogy ha esetleg úgy alakul kapunk még egy kislányt is, de az a lényeg hogy egészséges, de ezt ő is tudja. Lehet hogy most még szomorú a Te párod is, és az enyém is, de hidd el, majd meglágyul mindkettőjüknek a szíve ha majd kezükbe adják a kisbabát. :) Boldog babavárást!
2010. szept. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Látod, még ebben is mi akarunk a kedvükbe járni. :-)

Pedig ha tudnák, hogy pontosan ők (férfiak) határozzák meg a megfogant gyermek nemét.

2010. szept. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!