Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetesen strand? Okozott...

6 hetesen strand? Okozott valakinek problémát?

Figyelt kérdés
2022. aug. 14. 15:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
6 hetes terhesen? 6 hetes gyerekkel?
2022. aug. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
44%
Igen. A sógornőm fertőzest kapott es el is ment a baba. Nem hiaba nem javasolják kismamáknak a nyilvános strandon való fürdőzést.
2022. aug. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Balaton illetve tengervíz, ha nem túl hideg az orvos szerint rendben van, termálvíz tilos, sima medencés strand meggondolandó.
2022. aug. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Sima medencés strandon voltam, használtam ilyen úszáshoz való tampont. Hogy annak köszönhetően vagy sem, de nem volt semmi gond.
2022. aug. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
54%

Van aki 6 hetesen nem is tudja még hogy kismama. Ez nálam strandtól lenne függő. Amikor kismama voltam sikerült egy olyan strandot kifognunk aminek a vizébe még nem kismamaként se mennék bele.

Balatonon is voltunk nyaralni többször terhességem alatt, nem volt probléma.

2022. aug. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Ez a strand tiszta volt, voltunk már itt, akkor se volt bajom, persze tudom ez más állapot.
2022. aug. 14. 20:04
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 1-34. hétig jártam uszodába és nyáron szabadtéri strandokra is. Semmi baj nem lett. Viszont ha nem jársz sűrűn strandra, akkor ne terhesen kezd el.
2022. aug. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én voltam strandon is (tömött strandon), Balatonon is és folyóvízben is (Tisza) ebből q Tisza volt a legtisztább, most jöttünk onnan haza. Én nem használtam semmit a vízben, utána viszont ilyen "fertőtlenítő" kúpot, tablettát igen :) a babánk most is mocorog, semmi baja :) illetve a 12. Hét után már sűrűn vettem/veszek kád fürdőt. Én mondjuk lehet nem mennék strandramég vagy max megkérdeznßm az orvost ő mit gondol, valahol azt olvastam q 12. Hétig nem javasolják a vízben ücsörgést.
2022. aug. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!