Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányadik héten végzik a...

Hányadik héten végzik a terheléses vércukorszint mérést?

Figyelt kérdés
2008. jan. 2. 18:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nálunk a 24.-25.héten végzik,én is jövő héten megyek!Gratula a babához!
2008. jan. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én 14 hetes vagyok és nekem most kellett mennem először, de majd még a 25-26. hét körül is menni kell még egyszer.
2008. jan. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az első trimeszterben is kellett most mennem, mert az előző gyermekeim nagy súlyúak voltak (4kg feletti) ami lehetett volna egy esetleges cukor betegségtől is... De szerencsére mindent rendben találtak, így valószínű csak genetika, hisz a Párom családjában sok ilyen nagy baba volt...

De nekem is kell majd még mennem a 24-28 hét között a "kötelező" re is...

De nyugalom! Túl lehet élni. Nekem ilyen cukros löttyöt kellett inni, és előtte is meg utánna 2 órával vettek vért. Ha ilyen lesz a vizsgálat akkor érdemes vinni egy kis citrom levet, úgy elviselhetőbb egy kicsit az az édes "szirup", mert natúron nagyon vacak, még az én édes számnak is...

De van ahol csak zsemlét meg asszem tejet kell enni, és úgy mérik...

2008. jan. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nálunk a 24-27.hét között amikor kap az ember időpontot.A zsemlés-tejes a 8-12.között és a 32.hétnél van.
2008. jan. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!:)

Nálunk a 26. héten.

2010. okt. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!