Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tippelnétek nekem is legyszi?...

Tippelnétek nekem is legyszi? Ha van kedvetek a nemet is írhattok?

Figyelt kérdés

Akinek elege van ezekbol a kerdesekbol,bocsi! :)


[link]


Koszonom


2010. szept. 22. 14:54
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Akkor elarulom... 26 het es kisfiu.. :) Amugy a piercing nem zavar(még),annyira nincs kint a koldokom es nem feszul meg annyira a borom,de valoszinu elobb-utobb ki djem.. :)
2010. szept. 22. 16:14
 12/15 anonim ***** válasza:
Vedd ki a piercinged, mert én bent hagytam vagy 30. Hétig, és addig nem láttam hogy megnyúlt volna ott a bőr, de szülés után mikor lement a hasam és be akartam rakni, na akkor átment rajta a záró bogyója a piercingnek annyira megnyúlt ott a bőr!
2010. szept. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Es ha kiveszem,akkor nem nyulik meg?csak siman osszeforr?
2010. szept. 22. 17:21
 14/15 anonim ***** válasza:
30 hetes és kislány
2010. szept. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Szia, én a 14. hétben járok, és tegnap vetettem ki egy szalonban (karika volt, és anno úgy rakták be, hogy soha nem bírtam kivenni, valami extra erős zárja volt). Azt mondta a piercinges srác is, hogy jól tettem, hogy kivetettem, mert aki benthagyja annak csúnya lesz :( Vedd ki hamar, és kenegesd, az se baj szerintem ha benő, max újra löveted az utolsó gyerek után ha még akkor is akarsz ilyet. Én is nehezen váltam meg tőle, sok éve hozzám tartozott, de most jobb így.

Jó babavárást! :)

2010. szept. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!