Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhességem 2. hónapjától...

A terhességem 2. hónapjától kezdve tiszta pattanásos lett az arcbőröm. Tudom, hogy ilyenkor ezt homonok is okozzák, de okozhatja más is?

Figyelt kérdés
Nem nyomkodom, tisztitom a bőröm, mégsem múlnak el. Vagy ahogy 1 elmúlik, már jön is a másik. A kozmetikus épp ezért nem ér semmit.
2008. jan. 1. 19:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az én arcom is csupa piros pötty, meg pattanás lett a terhesség elején. Az ötödik hónapban valamelyest letisztult az arcbőröm. ( magától ) Nyugodj meg biztosan a hormonok okozzák, és szülés után el is fog múlni.

2008. jan. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg elmúlik, ne aggódj! Nekem az első 3 hónapőban volt csak.

Most meg kiszáradt a bőröm. A családi kassza testápolókra megy el:)

Egy 34 hetes kismama

2008. jan. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is enyhült a 15 hét körül, de egy állandó pattansásom azért van.-)

Kezeld őket szépen, ne piszkáld, majd elmúlik. A terhesség ezzel jár.-)

2008. jan. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálam ez fordítva volt, nagyon pöttyös voltam (annyira, hogy az nem kifejezés) -mióta babát várok azóta alig-alig. Ne is legyen....

De tény, nyomkodni nem szabad.

Talán kérdezd meg az orvost mit használj rá, nekem anno a régi dokim írt fel valami ecsetelőt-na, akkor kinéztem valahogy.

2008. jan. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Èn nem voltam pattanásos.Ahogy jött a baba,egyböl telelett az arcom.Nem múltak el.Börgyógyász.

2008. jan. 2. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia...en is ugy vagyok..kb 1 honapja ronda piros, nem is nevezhetem pattanasnak..valamik jottek ki rajtam...jo kremeket hasznalok tehat ettol nem lehet. Megkerdeztem a dokitol, hogy ezt hormon okozza vagy menjek borgyogyaszhoz...azt mondta, hogy ez a terhesseggel jar es majd elmulik..nem tom mikor lessz az a majd:-(

Most 13 hetes vagyok es mintha kezdene halvanyulni...de tenyleg semmi nem segit..se masszazs, se kremek, pakolasok, kamillatea......en csak varakozom.

2008. jan. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, segítek-e, vagy elriasztalak a válaszommal, a 3. terhességem alatt alakult ki nálam hormonális okokból egy sebhorreás bőrgyulladás nevű bőrbetegség, ami azóta is minden hónapban előjön, s most a 4. terhességem alatt is tombol. Ez előfordul, menj el bőrgyógyászhoz, kozmetikushoz, tudnak segíteni, jobb, ha magad nem próbálkozol, mert könnyen elfertőződhet az arcod. Jó babavárást!
2008. febr. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!