Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hallottam a cickafark-palástfü...

Hallottam a cickafark-palástfü teáról ami a méhet erősíti és a málnalevél-palástfű teáról, ami a terheséget segiti. Hogyan kell inni és melyiket mikor?

Figyelt kérdés
9 hetesen elvették a szivleállás miatt a babámat.
2007. dec. 31. 21:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Sajnos a kérdésedre nem tudok válaszolni,mert én ezekről a teákról nem hallottam. Viszont nekem is 8 hetesen elvették a babám,szívleállás miatt. Vártunk fél évet és első próbálkozásra terhes lettem. Most vagyok a 17-ik hétben. A Gravidán kívül semmit nem szedtem és semmien teát nem ittam. A méhed biztos hogy jó, mivel nem lökte ki az elhalt babát,de kell várnotok pár hónapot,hogy magától megerősödjön és a lelked is rendben legyen. Az ,hogy ezen mikor és milyen tea segít??????? De drukkolok neked,hogy az új évben minden rendben legyen és boldog légy!
2007. dec. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A teát én sem tudom.. De nekem is volt idén januárban 11 hetes vetélésem(megállt a baba szíve).én is a Gravidát szedtem továbbra is, októberben sikerült ismét teherbe esni,most a 14.hetet kezdem a babámmal.Lelkileg kell feldolgoznod, és ha sikerült újból teherbe esni vigyázz magatokra, de ne legyen előted a múlt.ha elejétől kezdve óvatosabb vagy nem lesz semmi gond!!!(Én is rémeket láttam, de nincsenek)Fel a fejjel.3 hónap és kezdhetitek sok sikert
2007. dec. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A málnalevél teát a menstruációs ciklus első felében peteérésig ( durván a középidőig ) kell inni utána váltani kell a cickafark-palástfű teára a menstruációig. A málnalevél teát közvetlen a műtét után jó ha iszod az első ciklusig. Rendszeres ivása többeknél meghosszabítja a ciklust. A következő ciklusodtól az egész ciklus alatt nyugodtan igyál napi 2 csésze cickafark-palástfű teát, erősítik a méhet, rendezik a hormonháztartást, segítik a nyálkahártyafejlődést és beágyazódást. Terhesség 12-dik hetéig lehet inni. A málnalevél teára legközelebb a szülés előtt a 36-dik héttől lesz szükséged, ugyanis ellazítja a kismedencei izmokat, megkönnyíti a tágulást és a szülést.

Az én terhességem májusban 9 hetesen halt el, művi befejezés volt, és 2 ciklus után teherbe estem most 24 hetes vagyok.

Fel a fejjel, ne add fel!!!

2007. dec. 31. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!