Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38. hétben lehet használni...

38. hétben lehet használni Klion kúpot folyásra?

Figyelt kérdés
2008. dec. 17. 12:40
 1/4 anonim ***** válasza:
lehet igen de dokival beszéld meg biztos ami biztos
2008. dec. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem 38 hetesen ne találgass, keress fel orvost, mert folyást sokminden okozhat (gomba, baci) és ezt csak látva lehet kezelni, nem így szgépen keresztül. Azért is fontos mert szülésnél fertőződhet a baba is, ha olyan fertőzésed van.

2008. dec. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én pont tegnap voltam dokinál, 36 hetesek múltunk és sajna írt fel nekem Klion-t (gombám van szinte az egész várandósságom alatt), de szerintem csak doki javaslatára használj!

2008. dec. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szió! Én is 38 hetes vagyok, és nem vett a dokim most kenetet, hanem megelőzésre, hogy esetleg ne fertőződjön a baba ha áthalad a szülőcsatornán ezt a Klion hüvelytablettát irta fel. Úgyhogy ártani csak nem árthat!!! Remélem!
2008. dec. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!