Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » !Nektek volt ilyen érzésetek...

!Nektek volt ilyen érzésetek terhesség alatt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tegnap éjszaka 2-kor elmentem a mosdóba. Mikor visszajöttem, 1 órán át olyan érzésem volt, mint pl. menstruáció előtt egy nappal. Nem görcsölt, inkább ilyen mindjárt megjön érzésem volt, ami átsugárzott a derekamba is ( menstruáció előtt is van ilyen nálam). A baba ez idő alatt sokat vickándozott, rúgott-vágott rendesen, neki már reggel volt gondolom. ☺️ 24 hetes terhes vagyok. Most megint előjött egy kicsit így estére. Holnap megyek az orvoshoz, kérdezzek rá erre? Tudom, hogy a nyúlnak a szalagok, nő a méh és a rá nehezedő nyomás is, olvastam erről persze, de mivel első baba, nem tudom eldönteni, hogy mi fér bele és mi nem.


Kivel fordult elő hasonló?


2022. márc. 20. 19:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális. 32. hétnél tartok, és a napokban is éreztem még ilyet.
2022. márc. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
#1 Én is olvastam már annyi mindent erről, mégis ott van bennem a "mi van ha..". Írják (terhességi portálok, cikkek), hogy teljesen normális a második trimeszterben, mégis picit betojtam tegnap éjszaka, mivel előtte még nem volt ilyen diszkomfort érzésem. Köszönöm a választ egyébként! ☺️
2022. márc. 20. 19:42
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Méhösszehúzódásokat érzel. Gyakorol a méhed. Nekem is indult már, 24. hetet töltöm holnap.
2022. márc. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#3 Köszönöm a választ. ☺️
2022. márc. 20. 19:59
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez nálam csak én 35+3 vagyok🤗 derekam majd leszakad egész nap, hátam is, hasam is görcsöl
2022. márc. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#5 Kitartást kívánok! 🤗 Ahogy a többieknek is. ☺️
2022. márc. 20. 22:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!