Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Okozhatja a nátha a baba...

Okozhatja a nátha a baba mozgásának csökkenését?

Figyelt kérdés

2-3 napja borzasztóan náthás vagyok. Lázam nincs, de olyan ramatyul voltam, hogy már covid gyorstesztet is csináltam már. Negatív lett.

Viszont a baba is inaktív lett. Eddig pörgött, forgott, most még alig mozog valamit.

Előre is köszönöm a segítséget!

34 hkm



2022. márc. 19. 12:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A natha nem. Lehet ra kene nezetni ugyeleten. Nehogy baj legyen. A frontok inkabb befolyasoljak a mozgasokat. Nekem volt,h egesz nao aludt.
2022. márc. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszod!

Félek, mert olyan minősíthetetlenül bánnak az emberrel :( meg mivel náthás vagyok lehet nem is fogadnak

2022. márc. 19. 16:36
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Hat ha nem olyan a magzatmozgas ,fogadni fognak,max csinálnak egy gyorstesztet,telefonon hivd fel oket,elmondja az orvos ,hogy be kell e menni vagy nem .
2022. márc. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!