Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez halvány pozitív?

Ez halvány pozitív?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 8 nappal együttlét után, ami védekezéssel történt. Halvány pozitív teszt.

2022. márc. 12. 18:50
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
22%
9-es vagyok. Ha 10-es teszt akkor lehet, és nem ovu miatt, nagyon terhes vagy.
2022. márc. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
24%
Nem az aktus napja utáni számok a mérvadók, hanem az ovuláció után számolt napok!
2022. márc. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
68%

Egyébként miért teszteltél aktus után 8 nappal?

Olyan fura h évekig védekeztünk megszakítással és sose lettem terhes🤔

2022. márc. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
50%
13as, képzeld olyan is van, aki évekig nem védekezik egyáltalán, mégsem lesz terhes. Minden test más, függ a férfitól is stb. Az, hogy te nem lettél terhes így de más igen, abban semmi szokatlan nincs
2022. márc. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
77%
Ne haragudjon meg senki de nézzétek meg jobban a képet. A csík helye fehér! Ami rózsaszín csiknak látszik az nem a reagensnel van. A reagens helyen ott a fehér sáv.
2022. márc. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%
14-es Ez engem is érdekelne, nem értem miért csodálkozol. Mi óvszerrel védekezünk, baleset nélkül, szoktam tesztelni, ha késik. Eszembe sem jutna 8 nappal aktus után, hacsak nem történt volna baleset.
2022. márc. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:

Bocsánat, hogy eddig nem írtam. Azért teszteltem ma, mert nagyon náthás lettem, gyógyszert kell szednem, talán ez is befolyásolhatja?

Valaki előzőleg kérdezte előtte voltunk-e együtt korábban, az utolsó mensi óta nem ami február 19-én volt.

2022. márc. 12. 19:52
 18/32 anonim ***** válasza:
100%

A náthára alkalmazott gyógyszerektől nem leszel terhes, nem mutatja ki őket a hcg teszt...


És az az utolsó mensi rendes menstruáció volt? Mármint a szokásos ideig tartott, és a szokásos mennyiségben?

2022. márc. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
80%

Még mindig nem világos, hogy miért teszteltél?

Ha nem akartok gyereket akkor szokás védekezni, bár a megszakítás szerencsejáték, de fel sem kellene merülnie, hogy terhes lehetsz a gyógyszer szedéssel kapcsolatban, ha ennek nem lenne oka. Te nyilvánvalóan reménykedtél benne!

2022. márc. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:

Teljesen normális volt a mensi. Januárban 2 nap késésnél volt ennél halványabb tesztem, utána megjött rendesen akkor is.

A védekezés kérdésre válaszolva, 6 évet vártunk védekezés nélkül a 2 éves kislányunkra.

2022. márc. 12. 20:13
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!