Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, hogy néha úgy fáj a...

Normális, hogy néha úgy fáj a hasam, mint amikor napokig nem tud az ember WC-re menni? Szúr, nyillal és hasonlók. (5 hetes vagyok)

Figyelt kérdés
Nem annyira durván, de azért érezhető. Eléggé fel is vagyok fújódva.
2010. szept. 12. 21:08
 1/2 anonim ***** válasza:
A terhesség nem fáj. Ha fájdalmat érzel, azonnal menj orvoshoz, mert lehet baj van a picivel. Sajnos az 5 hét még nem stabil.
2010. szept. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát, azért ezt cáfolnám... Nekem az első 8 hétben elég erős mensis görcseim voltak, annak ellenére, hogy minden rendben volt és van a babával. De ettől függetlenül lásson mindenképpen orvos, mert csak ő tudja megmondani, hogy ez most a normális, vagy a nem normális kategória. Ráadásul Te is megnyugszol, meg gyógyszert is kaphatsz, ha valami nem teljesen kerek. Nekem szerencsére nem kellett, de minden eset egyedi. Szóval doki!
2010. szept. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!