Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire normális, hogy...

Mennyire normális, hogy enyhültek a terhességi tünetek? Hányadik héttől jelentkeznek először a tünetek?

Figyelt kérdés
Sosem volt rendszeres a menstruációm, ezért nem tudom, honnan kellene számolni. November 23-án jött meg utoljára a menstruációm. Első jelek januárban jelentkeztek. Kb január 20-án kezdődött, hogy állandóan éhes vagyok. Melleim nagyobbak lettek, feszültek is Utána egy héttel, január 27-e táján már hányinger is jelentkezett. Február 1-én csináltam meg a tesztet. Pisi után már akkor látszódni kezdett a második rózsaszín csík is, amikor a kupakot tettem vissza a tesztre. Természetesen megvártuk férjemmel az 5 percet, de akkor már egyértelmű volt. Mostanában is egész nap érzem a gyomrom, enyhe hányingerem is van, de enyhébb az egy héttel korábbihoz képest. Aggódom azért a babáért, nehogy baja essen. Pénteken megyek orvoshoz.

2022. febr. 9. 19:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak 7-9.het között volt émelygés (de nem hanyinger), az us csak délután, és étvágytalanság. Vártam, hogy mikor kezd érzékeny lenni a mellem meg mikor hányok már, de semmi. A 9.het után visszatért az étvágyam is. Mondjuk az egész első trimeszterben nem tudtam aludni, és nagyon gyakran kellett pisilni járni, de ezen kívül semmi. Már a 20.hetben jarunk
2022. febr. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem az 5. hét környékén jött elő az émelygés, de csak később lett intenzívebb. Drukkolok! 😊👍 U.i.: Lehet izgulsz (ami érthető), emiatt produlálod ezeket a tünetek.
2022. febr. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csinálj mégegy tesztet.
2022. febr. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Persze, hogy izgatottak vagyunk. Lassan több, mint egy éve próbálkozunk meg elég sokat jártam orvoshoz a rendszertelen menstruációm miatt.

Remélem minden rendben lesz a babával. Kétlem, hogy a teszt ennyire tévedett volna, hiszen tényleg szinte egyszerre látszani kezdett a második csík is.

Köszönöm a válaszokat! :)

2022. febr. 10. 07:38
 5/6 anonim ***** válasza:
#4 Nekem is rögtön kijöttva teszten a csík. Drukkolok! 😊👍
2022. febr. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ma szerencsére megnyugtatott az orvos, hogy minden rendben van. Most voltam először orvosnál a pozitív terhességi teszt óta. Nagyon meglepődtem, amikor ultrahang vizsgálat után mondta, hogy holnap lesz 8 hetes a pici babánk a pocakomban. :) Tünetek alapján max 1 hónaposra gondoltunk.
2022. febr. 11. 13:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!