Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fehérje a vizeletben 30.hét...

Fehérje a vizeletben 30.hét után..valakinek volt? Nagy gondot jelent? senki nem mondott eddig semmit,csak hogy konzultáljak majd nőgyógyásszal róla.

Figyelt kérdés

2022. jan. 26. 16:08
 1/8 anonim ***** válasza:

Húgyúti fertőzésre utalhat, de az is elég ha csak több hüvelyváladék került a vizeletbe.

A nődoki valszeg annyit fog mondani, hogy csináltasd újra a vizeletet. (nagyon alapos mosdás után)

Pláne ha nincs semmi tüneted ami húgyúti fertőzésre utalna (csíp, szúr, viszket, ég vagy bármi)

2022. jan. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem fertőzésre hanem toxémiára utalhat. Vérnyomást nézz otthon rendszeresen
2022. jan. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nálam is hasonló volt, bár nagyon nagyon kis eltérés volt. Mivel más panaszom nincs, ezért annyit mondott az orvosom, hogy nincsen semmi gond. Nemsokára jön a 36 hetes nagylabor, kiváncsi vagyok ott majd mi lesz.

A vérnyomásom is rendben van egyébként, csak a pulzusom magas, de az sajnos terhességtől függetlenül is mindig az volt

2022. jan. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Zuhanyzás nélkül amúgy sem megyek soha semmilyen vizsgálatra,úgyhogy kb besétálással együtt 35-40 percel később adtam le a vizeletet,annál 'tisztábbat' aligha tudnék produkálni,legfeljebb ha itthonit viszek közvetlenül zuhany után (ottani,friss vizelet volt.)

Magas vérnyomásom ott pont volt,de alapvetően nem szokott lenni,illetve most az elmúlt napokban egy kis ödémám lett.Ennél mondta,hogy érdemes lenne akkor minél hamarabb nőgyógyászt felkeresni vele.

Én azért elég általánosnak mondanám így harmadik trimeszterre ezeket a tüneteket,de gondolom akkor egyszerre tényleg jelezhet valami nagyobb bajt..

2022. jan. 26. 16:52
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
ödéme, proteinuria és hypertonia együtt komolyen veendő.
2022. jan. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ettől tartottam.😭
2022. jan. 26. 17:13
 7/8 anonim ***** válasza:
Terhességi toxémia három tünete! Nekem onnantól kezdve kórházban kellett lennem szülésig!
2022. jan. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha van otthon vérnyomásmérőd, mérd! Lehet sajnos toxémia. Arról kérdezd meg a védőnőt vagy az orvost, milyen gyakran kell mérni, mire figyelj. Pl. ha hirtelen nőni kezd a vérnyomás, akkor tudtommal baj van. De ez komoly dolog, ne laikusokra hallgass!
2022. jan. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!